Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Крле Твитер Ваистину!
Одговори

Када ћете објавити албум неког корпуса ЈВуО,на сајту?Нема ништа већ годинама.Smile
Одговори

Кажите ми господине Милославе у ком месту је живео Ђура Дубаић и да ли је имао потомство?
Одговори

(23-07-2018, 06:04 PM)Болстон Пише:  Кажите ми господине Милославе у ком месту је живео Ђура Дубаић и да ли је имао потомство?
На жалост нисам чуо за њега.
Одговори
Video 

Ево указа Краља Петра о одликовању а како се онда звао канцелар Краљевих ордења што су Погледи одликовани можете ли ми за њега рећи?
Одговори

(23-07-2018, 07:32 PM)Болстон Пише:  Ево указа Краља Петра о одликовању а како се онда звао канцелар Краљевих ордења што су Погледи одликовани можете ли ми за њега рећи?
Звао се Сретко Дрча.
Одговори

Хвала, где је он живео има ли потомства

Ево зказа
Одговори

Да Чика Сретко је писму послао Престолонаследнику да се Погледи Одликују!
Одговори

(23-07-2018, 07:36 PM)Болстон Пише:  Хвала, где је он живео има ли потомства

Ево зказа

У Енглеској, ево питај ''Прст у ока...'' он га је познавао.
Одговори

Питање за прст у ока латиници
Да ли можете нешто више рећи о господину Сретку Дрчи?
Одговори

Поздрав да ли неко зна колико је погинуло усташа од четника 1941 - 1945 године? Велики поздрав и хвала.
Одговори

(24-07-2018, 10:39 PM)The Chetniks Пише:  Поздрав да ли неко зна колико је погинуло усташа од четника 1941 - 1945 године? Велики поздрав и хвала.
Мислим да то нико није сабирао. Прва борба била је мислим 4. јуна 1941. код Автовца, а последња 14. априла 1945. на друму Модрича Брод.
Одговори

Аха хвала може ли неке битке и губитке као што например има у вези четника против немаца и сдк (љотића)? Треба се и о томе написати да виде људи где су се битке догодиле.

Битке четника против немаца 1941 - 1944

http://www.zaliv.net/forum/priroda-nauka...-okupatora

Борбе четника против сдк (љотић) 1941 - 1944

https://forum.krstarica.com/showthread.p...1%81%D0%B0
Одговори

Требало би то месецима радити. У књигама Дража и општа историја наводио сам приближно. За детаљан списак ипак би требало видети и документа НДХ.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним