Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Већ ради пиратерија нашег документарца...
Није Босна, Прањани су у питању.
Одговори

(03-02-2014, 02:03 PM)Романија1 Пише:  Да ли је истина да је општина Книн 1944. имала преко 10 000 партизана (од тога 4000 жена), највише од свих општина у Југославији? И какав је био ту национални састав? Ово сам прочитао на неком усташком сајту.
Можда крајем године, ако су мобилисали све. Иначе већина је током рата била у четницима.
Одговори

Милославе да ли си у својим истраживањима, поготово у припреми књиге о Рачићу, наишао на име Богољуб Вуковић?
Сећам се из прича старијих људи да су га помињали, на жалост не по добру. Ради се о подручју Цера, Јадра и Рађевине.
Душан Трбојевић га не помиње у својој књизи, тако да претпостављам да је можда био Пећанчев или ко зна чији.
Одговори

Није ми у сећању то име.
Одговори

Нисам био у могућности да гледам емисију "Питања и одговори" у којој сте гостовали, да ли ћете је Ви или неко други ускоро ставити на Јутјуб?
Одговори

Милославе јели имате линк за ТВ интервју што сте одржалих са том новинар ко је пре радио за Борбе или Време......мислим првих пут те чујем у том интервју од Четници као специјалци у пре ратном Војске Краљевине?
Одговори

(04-02-2014, 09:26 PM)Огњен Пише:  Нисам био у могућности да гледам емисију "Питања и одговори" у којој сте гостовали, да ли ћете је Ви или неко други ускоро ставити на Јутјуб?
Ставићемо, нисам још узео диск.
Одговори

(04-02-2014, 09:33 PM)Захумље Пише:  Милославе јели имате линк за ТВ интервју што сте одржалих са том новинар ко је пре радио за Борбе или Време......мислим првих пут те чујем у том интервју од Четници као специјалци у пре ратном Војске Краљевине?
Да, били су специјалци, поред осталог и падобранци. Не знам на кога мислиш.
Одговори

Када ће изаћи Борачки крш 2

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Одговори

Па колико пута си то споменио у свим твојим интервју што имаш на нету......

Ја само знадем за два случаја где си то споменио.....овај на Ваљево.....а других је био са тог новинара ко је радио у свом пролошти за Борбу или Време......
Одговори

(04-02-2014, 11:37 PM)Србин Пише:  Када ће изаћи Борачки крш 2
Не знам. Сад сам баш почео да пишем књиигу ''Мајор Палошевић''. Дошао сам до збирке од 50-так Палошевићевих предратних фотографија, а недавно и до његовог персоналног досијеа, и инспирација је пала у моменту. Smile
Одговори

(04-02-2014, 11:59 PM)Захумље Пише:  Па колико пута си то споменио у свим твојим интервју што имаш на нету......

Ја само знадем за два случаја где си то споменио.....овај на Ваљево.....а других је био са тог новинара ко је радио у свом пролошти за Борбу или Време......
Да ниси мислио на ово:
http://www.youtube.com/watch?v=JwqaFpndi...4-overview
За сваки случај поновићу причу у књизи о Палошевићу, ту баш пристаје.
Одговори

Kniga o Palosevicu? Nisi pominjao do sada..?
Одговори

Зато што нисам знао да ћу да напишем, ал кад дођох до досијеа и збирке слика...
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 15 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним