Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(27-06-2021, 11:42 AM)Антитоталитаран Пише:  Како вам се чини овај Вулинов интервју?
https://www.in4s.net/vulin-od-srba-zele-...skog-rata/

Синовац, шта је то Вулин добро изјавио туна? Шта те је одушевило код њега? Његов патриотизам? Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(27-06-2021, 11:42 AM)Антитоталитаран Пише:  Како вам се чини овај Вулинов интервју?
https://www.in4s.net/vulin-od-srba-zele-...skog-rata/

Нема шта да ми се свиди код комуниста.
Одговори

Како пронаћи своје претке из редова ЈВ током 2 св. Рата, у војни архив и ако одем морам знати бар које јединице и који команданти су се тамо кретали. Или ми можете препоручити неку вашу књигу или друго корисно штиво. На овом форуму још ништа о Рађевини нисам пронашао
Одговори

(29-06-2021, 01:38 AM)Radjevac Пише:  Како пронаћи своје претке из редова ЈВ током 2 св. Рата, у војни архив и ако одем морам знати бар које јединице и који команданти су се тамо кретали. Или ми можете препоручити неку вашу књигу или друго корисно штиво. На овом форуму још ништа о Рађевини нисам пронашао

У Војном архиву имају кутије докумената Церског корпуса, где је била Рађевска бригада. У мојим књигама се већином помињу официри и уопште команданти.
Одговори

Најбоље је прво пробати са локалним архивима и музејима и тражити хронике села (необјављене). После иде Војни архив.
Одговори

Да ли се зна судбина потпоручника Драгише Благојевића?
Одговори

Да ли је истина да је отац Вука Драшковића био партизан?
Одговори

Зашто не могу да отворим сајт Погледа када сам на интернет повезан преко "м-тел" мобилне мреже?
Избацује ми овакво обавјештење :

Погледи форум
Жао нам је, али имате забрану на форуму. Не можете слати поруке, читати теме, или приступити форуму. Молимо вас да се повежете са администратором форума уколико имате било какво питање
Одговори

(02-07-2021, 02:53 PM)Kaludjer Пише:  Да ли се зна судбина потпоручника Драгише Благојевића?

Можда Адмирал зна.
Одговори

(02-07-2021, 11:59 PM)Антитоталитаран Пише:  Да ли је истина да је отац Вука Драшковића био партизан?

Да, Видак Драшковић, Десета херцеговачка бригада Владе Шегрта.
Одговори

(04-07-2021, 10:58 AM)luka.luke Пише:  Зашто не могу да отворим сајт Погледа када сам на интернет повезан преко "м-тел" мобилне мреже?
Избацује ми овакво обавјештење :

Погледи форум
Жао нам је, али имате забрану на форуму. Не можете слати поруке, читати теме, или приступити форуму. Молимо вас да се повежете са администратором форума уколико имате било какво питање

Вероватно је тренутно, баговање неко.
Одговори

Није тренутно, траје то неколико мјесеци

Ево, сада само пробао и са другог претплатичког броја и телефона, не иде.
Одговори

(04-07-2021, 11:13 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-07-2021, 02:53 PM)Kaludjer Пише:  Да ли се зна судбина потпоручника Драгише Благојевића?

Можда Адмирал зна.

Iz sela Popadic, Mionica, pnarednik.
Preziveo Bosansku golgotu 1945, vratio se u valjevski kraj i dalje nepoznato.
Одговори

(04-07-2021, 12:40 PM)Мића Адмирал Пише:  
(04-07-2021, 11:13 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(02-07-2021, 02:53 PM)Kaludjer Пише:  Да ли се зна судбина потпоручника Драгише Благојевића?

Можда Адмирал зна.

Iz sela Popadic, Mionica, pnarednik.
Preziveo Bosansku golgotu 1945, vratio se u valjevski kraj i dalje nepoznato.

Хвала вам
братски поздрав
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 26 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним