Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(16-07-2021, 08:20 PM)Антитоталитаран Пише:  Да ли је Коста Мушицки пореклом Словак?

Не бих рекао.
Одговори

Зна ли се бројност четничке организације пред 2.СР, по срезовима или бар бановинама?
Одговори

Ко је све од браће Богуновић са Динаре учествовао у устанку?
Одговори

(17-07-2021, 04:54 PM)posmatrač Пише:  Зна ли се бројност четничке организације пред 2.СР, по срезовима или бар бановинама?
Нисам то видео нигде.
Војни четници - шест батаљона по 250, плус седми у формирању, плус команда.
Одговори

(18-07-2021, 05:19 PM)Антитоталитаран Пише:  Ко је све од браће Богуновић са Динаре учествовао у устанку?

Није ми познато. Сем да је један Бранин брат био Титов генерал.
Одговори

Не знам где да где да похвалим нови изглед сајта и форума па ћу овде.
Све похвале за труд и рад на сајту и форуму сада изгледа јако модерније! Надам се да ће бити и тамна тема Smile

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Хвала!
Шта значи тамна тема?
Одговори

(20-07-2021, 08:25 PM)Милослав Самарџић Пише:  Хвала!
Шта значи тамна тема?

Вероватно мисли на night mode.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

И опет не може да се отвара преко m-tel  mobilne mreže
Одговори

(20-07-2021, 08:25 PM)Милослав Самарџић Пише:  Хвала!
Шта значи тамна тема?

А шта је то? Црни екран, а бела слова?
Одговори

(20-07-2021, 09:15 PM)luka.luke Пише:  И опет не може да се отвара преко m-tel  mobilne mreže

Не знам шта да кажем... Ово је најновији програм за форуме.
Одговори

(20-07-2021, 09:15 PM)luka.luke Пише:  И опет не може да се отвара преко m-tel  mobilne mreže

Да ли си пробао да убациш неки интернет претраживач (као што је опера мини) у телефон па да пробаш са њим да отвориш?
Мени се нови форум не свиђа не могу да увеличавам слова (могу са опером али тамо не видим кад је која порука писана).
Одговори

Дражина и Титова ратна вештина – паралела
Пише: Милослав Самарџић
ЦЕЛИ ЧЛАНАК:
Најслабије командно место код партизана било је главнокомандујуће – место врховног команданта. Према обичајима Комунистичке партије, командовање војском није поверавано стручним лицима, већ генералном секретару Партије. А на место генералног секретара није се долазило неком посебном стручношћу или ма којом врлином, већ напротив – негативном селекцијом.
https://www.pogledi.rs/drazina-i-titova-...alela.html
Одговори
Smile 

Поштовање Г. Самарџићу, ваш рад изузетно доприноси српској историјографији и хвала вам на томе.

Хтео сам да вас питам да ли знате за спашавање савезничких пилота од стране партизана, и колико их је спашено ако је то уопште истина?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 14 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним