Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Питање
Јели ми имамо било које податке од ко је буквално стигао у логора у Првом и Другом Светском Рату?
Шта се буквално њима десило док су тамо били
Колико су тих логоре преживилих?
И шта се десило њи после рат?
Разлог зашто питам је недостатак број високо ранкираних официр!

http://www.udruzenje-bkjv-draza-mihailov...ge_id=1067
Нема овде слике без неко енглеза у позадини
Одговори

Да, било је покушаја да се успостави контакт, али Енглези то нису дозвољавали. Свакако мислим од тог контакта не би било вајде.
ДА
Совијити/Руси су нудили владу у Егзилу у Лондону МИСИЈУ! На ћему је влада у Лондону пристала.
Али изгледа да су то Енглези саботирали.
https://www.youtube.com/watch?v=XeDm2_o728o
36:20

Сад желим да питам колико су јаке биле КОМУНИСТИЧКЕ снаге у пре Априла 1943 године?
И колико су биле јаке снаге Војске Краљевине?
Разлог.....
Раша у свој филм говорио од две филмове што су били прављени један у Фок у Лос Ангелизу САД, а других у Елингу Студија у Лондону.
Сад Карл Савић говори да су Енглези правили других режирано за КОМУНИСТЕ и ТИТО!

Питање какве везе су енглези имали са КОМУНИСТЕ у Краљевине пре пуча?
Одговори

Цитат:"Чекамо да видимо, можда има нешто друго, а ако је то све засновано на тврдањама Селимаја – а имамо доказе о његовим тврдњама, јер је он пријављивао црногорској полицији припаднике равногорског покрета, који су иначе моји политички противници, али то не значи да су терористи – ако је то био разлог, онда не мислим да је то био озбиљан разлог за такве речи. Али хајде да сачекамо, можда они имају нешто више сем тврдње Селимаја", рекао је Вучић и додао да ће се црногорске службе изненадити како то српске службе знају, али, каже, знају.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/...ikica.html

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

А што питаш Милослава, кад он не зна те људе?
Ухапшена су тројица које одлично знам. Они имају везе са тероризмом колико Мило са синаитима.
Одговори

Питање
Да ли је почетни организованог отпора Крајинама, а касније КЈВО Динарска Дивизија има било какву регрутовачку политику према, региона Кордуну. Као што си потпуно свестан места страдао интензивни геноцид од усташа?
То је био један од првих запошљавања основу комунистичких партизана. И тих Корунаши су били један од првих редовима Партизана.
Одговори

(17-10-2016, 10:11 PM)Бенито Пише:  А што питаш Милослава, кад он не зна те људе?
Ухапшена су тројица које одлично знам. Они имају везе са тероризмом колико Мило са синаитима.

Не питам га, него сам болдовао део где Вучић припаднике равногорског покрета назива "политичким противницима."

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(18-10-2016, 04:09 PM)Николај Пише:  
(17-10-2016, 10:11 PM)Бенито Пише:  А што питаш Милослава, кад он не зна те људе?
Ухапшена су тројица које одлично знам. Они имају везе са тероризмом колико Мило са синаитима.

Не питам га, него сам болдовао део где Вучић припаднике равногорског покрета назива "политичким противницима."

Па зар је слагао?
Одговори

Није, у томе и јесте ствар.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Па онда ће и нас да хапсе,мислим ако смо против Вучића.табаџија
Одговори

(18-10-2016, 04:50 PM)Pravda Пише:  Па онда ће и нас да хапсе,мислим ако смо против Вучића.табаџија
Нас неће- ми смо четници.
Одговори

Даће Бог.
Одговори

Милославе, знаш ли етнички састав морнарице у ВКЈ?
Колико су Срби успели да се убаце за 23 године у официрски састав морнарице? Претпостављам да је у структури официра код Драже Михаиловића било најмање морнаричких од свих официра.
Питам зато што су у ЈНА у морнарици, Срби у официрском , подофицирском и војничком кадру чинили свега од 25 до 30 %.
Одговори

Не знам, једини морнар четник ког сам познавао био је Света Филиповић.
Одговори

Господине Самарџићу,данас ми је рођендан пуним 44. год. Ако би могли да ми поклоните за рођендан ову слику капетана Боже Перовића са заставом Врховне Команде у бар мало већој резолуцији!То је слика из оне серије што је стигла из Америка од наших ,где је и она слика Кондора како гази Нацистичку заставу,заплењену у Бајиној Башти 1943.Знам да су лошије скениране али су сигурно боље од ове мале коју сам поставио.Ако имате, поставите је у овој оригинал боји пожутелу.ВЕЛИКО ХВАЛА !
[Слика: kapetan_boza_perovic_sa_zastavom_vrhovne_komande.jpg]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним