Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Bacanje u jamu je ustaski fazon.
Одговори

(24-01-2017, 05:24 PM)treca smena Пише:  Bacanje u jamu je ustaski fazon.

И комунистички. Бацали су у неколико јама у Црној Гори (Србе) и у Истри/Далмацији (Италијане).

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(24-01-2017, 01:18 AM)Милослав Самарџић Пише:  Оптужени су да су негде код Ћуприје бацили негде 1.000 људи у неку јаму/пећину.
А да су стварно бацали, нисам чуо.
Мијаилова јама.
Одговори

(24-01-2017, 03:42 PM)Никола002 Пише:  Да ли сте гледали филм херој Љиљан Видић,хрватски филм нека комедија
Највећу спрдњу направили са четницима па онда са партизанима а усташе су јако мало зезали.
Нисам.
Одговори

Милославе нађите нам ову насловну ( http://www.pogledi.rs/forum/Thread-javni...8#pid63038 ) и објавите, ако је то уопште тачно.
Одговори

(24-01-2017, 06:40 PM)Брада Пише:  Милославе нађите нам ову насловну ( http://www.pogledi.rs/forum/Thread-javni...8#pid63038 ) и објавите, ако је то уопште тачно.
Ту насловну страну ''Погледа''? Много ми је то сад компликовано. А јесте тачно.
Одговори

Какав је то Шешељ "четник",А био комунистичкој партији?
Одговори

Svetozar Markovic sa Pasicem pravi Narodnu Radikalnu , posle od nje nastaje Demokratska Stranka iz Samostalne Radikalne.
A komunisti Nastaju na ucenju Svetozara Markovic

Svako u mladosti prodje neki put od anarhiste, socijaliste pa do desnice samo je bitno da li izadjes na pravi put.
Одговори

Помоз' Бог г-дине Самарџићу и остали чланови форума !

Занима ме гдје је фотографисана ова фотографија ђенерала Драже и војводе Керовића коју сте поставили ?
[Слика: draza_i_kerovic_1.jpg]

Ја сам случајно налетио на још једну фотографију са истог догађаја, само из другог угла и такође се може препознати војвода Керовић.
[Слика: draza_i_kerovic_2.jpg]

И још једно питање. Да ли постоји негдје фотографија која је на насловној страни овог видеа:
[Слика: GUSLAR.jpg]
(опет је исто мјесто и вријеме фотографисања)

У напријед захвалан !
Одговори

Негде у Семберији. Дража је био у бањи Дворови па је продужио право на запад.
Нисам видео ову слику са омота.
Одговори

Може одговор за Туцовићев дневник? Можете и на теми Квиз- Српска историја.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

(30-01-2017, 05:40 PM)Живојин Мишић Пише:  Може одговор за Туцовићев дневник? Можете и на теми Квиз- Српска историја.
Сад сам одговорио.
Одговори

Захваљујем г-дине Самарџић.Само ме збуњују ови брежуљци (брда). Географски не подсјећа на равну Семберију. Вјероватно су ишли обронцима Мајевице ? Хвала још једном.
Одговори

Какав је то Шешељ "четник",А био комунистичкој партији?

Па колико Чишта Четника Села по Србији имају Асфалт и струје?
Па колико синове и Кћерке Четнике су имали посла?
Па колико синове и кћерке Четнике су имали пензије?
Па колико синове и кћерке Четнике су добили места на Универзитет, колико су стигли до веча образовање?
Па колико синове и кћерке Четника су успели да побегну из државе у диаспори?

Сад колико синове и кћерке Четнике мислите да су искрено могли да формирају једну политичку странку?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 34 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним