Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

На енглеском платном списку били су Земљорадничка странка (Гавриловићева)
У Краљевини Бошко Радовановић је пратио или контролисао Земља Радничка Станка и Демократе у Краљевини.
Одговори

(05-08-2017, 09:23 AM)Бенито Пише:  Ђилас је и измислио тај оксиморон " лијева скретања".
Писао је о томе, међу првима, али је своју индивидуалну кривицу увек утапао у заједничку: "... И ту смо ми као партија починили велике грешке."
И тако су они радили иначе. Пасја гробља за њих нису злочини, него грешке и скретања, а четничка убиства тих зликоваца су " тешки четнички злочини који су понекад превазилазили усташе."
Тако они мисле и данас. Ево питајте Ватру нако не верујете.
Одговори

Увек кад гледаш у тај њиховог КОМУНИЗАМ, имаш нека корене битке хрвата против Срба
Тако спомењеш ђилас
https://sr.wikipedia.org/sr-el/Митра_Митровић
А друга жена му је била СТЕФИЦА......ОДАКЛЕ ЈЕ ОНА?
Јели је она радила у ТАЈНОЈ ПОЛИЦИЈИ?
Одговори

Самарџићу,

четнички документ на који се позивате у "Крвавом васкрсу" по коме је од савезничког бомбардовања у Београду погинуо 1161 грађанин, а тешко рањено 1468, је од ког датума?
Одговори

(05-08-2017, 01:45 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(05-08-2017, 09:23 AM)Бенито Пише:  Ђилас је и измислио тај оксиморон " лијева скретања".
Писао је о томе, међу првима, али је своју индивидуалну кривицу увек утапао у заједничку: "... И ту смо ми као партија починили велике грешке."
И тако су они радили иначе. Пасја гробља за њих нису злочини, него грешке и скретања, а четничка убиства тих зликоваца су " тешки четнички злочини који су понекад превазилазили усташе."
Тако они мисле и данас. Ево питајте Ватру нако не верујете.
Па шта Варта мисли о лијевим скретањима?
Одговори

(06-08-2017, 12:38 PM)ватхра Пише:  Самарџићу,

четнички документ на који се позивате у "Крвавом васкрсу" по коме је од савезничког бомбардовања у Београду погинуо 1161 грађанин, а тешко рањено 1468, је од ког датума?
Јел нема у књизи?
Одговори

Није ми при руци књига, позајмио сам је.
Одговори

Нашао сам на Гуглу, од 20. априла је.
Не знам где су нашли тај податак, али је претеран. До тад су сахранили мање од 700 људи.
Одговори

Милославе јели си ти приметио било које размене извештаја Војвода Момчило Ђујић и Ђен Драже око напада тзв ХРВАТСКИ ПАРТИЗАНИ СА ЕНГЛЕЗИМА 1943-44 године. И како се то можда променила рашположења Ђен Драже и ВК ок СОЕ енглеза у Србији?

Зашто једно ствар је глумити некод сарадње у Србији.......кад организујеш хрвате и са њима Србо КОМУНИСТИ да те нападају у другим местима.

А прич од нападање немаца што су им на пути.......је нека двена ФАНТАСТИКА!
Одговори

(10-08-2017, 10:01 AM)ватхра Пише:  Нашао сам на Гуглу, од 20. априла је.
Не знам где су нашли тај податак, али је претеран. До тад су сахранили мање од 700 људи.
Проверио сам ја у књизи, 9. маја је, не 20. априла.
Подаци су од државних органа Недићеве Србије.
Одговори

(10-08-2017, 04:43 PM)Прст_у_ока_латиници Пише:  Милославе јели си ти приметио било које размене извештаја Војвода Момчило Ђујић и Ђен Драже око напада тзв ХРВАТСКИ ПАРТИЗАНИ СА ЕНГЛЕЗИМА 1943-44 године. И како се то можда променила рашположења Ђен Драже и ВК ок СОЕ енглеза у Србији?

Зашто једно ствар је глумити некод сарадње у Србији.......кад организујеш хрвате и са њима Србо КОМУНИСТИ да те нападају у другим местима.

А прич од нападање немаца што су им на пути.......је нека двена ФАНТАСТИКА!
Са Енглезима, не, осим са савезничким авиоинима.
Са усташама истовремено - да.
Одговори

(10-08-2017, 07:42 PM)Милослав Самарџић Пише:  Проверио сам ја у књизи, 9. маја је, не 20. априла.
Подаци су од државних органа Недићеве Србије.
Од којих органа?
Гробља су сахранила до половине јуна око 800 грађана, не знам ко је могао да наводи већи број?
Одговори

Годишњица погибије 12 равногораца у селу Кусатку

http://jadovno.com/godisnjica-pogibije-1...Yy1vNJJaUl
Одговори

(10-08-2017, 09:09 PM)ватхра Пише:  
(10-08-2017, 07:42 PM)Милослав Самарџић Пише:  Проверио сам ја у књизи, 9. маја је, не 20. априла.
Подаци су од државних органа Недићеве Србије.
Од којих органа?
Гробља су сахранила до половине јуна око 800 грађана, не знам ко је могао да наводи већи број?
Полиција, министарства, уобичајено, свугде су четници имали своје људе.
А масовне гробнице?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 16 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним