Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Вероватно онда Павле Новаковић, пуковник.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

A, pa da, moguće. Šta se zna o njemu? SIS ga svojata kao svog pouzdanog agenta. Od svih Srba kažu , jedino su sa njim mogli intenzivno raditi.

Ako je tačno što se o njemu kaže, izgleda da je žešće zavrbovan za Engleze.
Одговори

арт.мајор Павле Новаковић послат код Драже поч.авг.( септ ? ) 1943.
Одговори

Ne, ne ovaj mora da je 1942 stigao. Jedino ako Pavle nije izašao iz zemlje pa se vratio ponovo avgusta 1943.
Одговори

јели је све науке и потрживање је још стало у актуелности СОЕ?

Јели је овсте помакло према државне обавештајне службе и те изворе?

Рекао бих оних држу на крај целокупни план, а не та дешавање што је само компнент цела слика!
Одговори

Помаже Бог брате Милославе, да ли можете да пронађете и поставите овде говор чиними се Николе Калабића на некој прослави који је организовала омладина Горске Краљеве гарде.Сећам се само овога "Наши највећи непријатељи су црни и црвени".То сам прочитао на брзину на сајму књига пре десет година и све сам заборавио односно нисам ни добро запамтио можда је то у књизи Павла Милошевића, али тога дела говора се сећам и да је омладина гарде организатор
Одговори

(26-05-2018, 10:41 PM)Болстон Пише:  Помаже Бог брате Милославе, да ли можете да пронађете и поставите овде говор чиними се Николе Калабића на некој прослави који је организовала омладина Горске Краљеве гарде.Сећам се само овога "Наши највећи непријатељи су црни и црвени".То сам прочитао на брзину на сајму књига пре десет година и све сам заборавио односно нисам ни добро запамтио можда је то у књизи Павла Милошевића, али тога дела говора се сећам и да је омладина гарде организатор

Бог помого!
Ево има овде на нашем сајту:
http://www.pogledi.rs/%D1%98%D0%B5%D0%B4...%BE%D1%87/
Одговори

(25-05-2018, 09:41 PM)Chicot Пише:  Ne, ne ovaj mora da je 1942 stigao. Jedino ako Pavle nije izašao iz zemlje pa se vratio ponovo avgusta 1943.
Да није то Недељковић?
Одговори

Koji Nedeljković? Na koga mislite tačno?
Одговори

Не тај, тај ми је познат него други омладина гарде је била организатор то знам а остало као што сам већ рекао не сећам се јер сам на брзину прочитао па нисам ни запамтио.Може бити да није Калабић говорио.
Одговори

Одговори

Управо сам погледао емисију.Ко је уопште овај комуњара? Вади некакве фотографије,упада у реч,нимало није демократски образован.Мисли да је народски речено ухватио Бога за ону ствар.Шта ће бити ако ми њему показујемо фотографије? Одмах ће рећи да је неки фалсификат,као што је рекао за вас да сте све фалсификовали,а били сте у оној немачкој народној библиотеци и узимали податке из оригиналних списа...Што се тиче Искре и Давора.Он је частан човек,шта више,више њега поштујем него радикале,јер пази ти то,Дража да добије свој мост,баш када су избори...Онај комуњара сигурно посећује Погледе и чита све ово,тако да му поручујем да се спреми за одлужење у неком од затвора у Србији када дође наше време,ако до тада не рикне.

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(27-05-2018, 09:27 PM)Mitic Пише:  

Ти рече да нећеш више учествовати у оваквим емисијама?
Одговори

Рекох, ал ето... да се подсетим.
Дал треба или не треба, шта мислиш?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним