Оцена Теме:
  • 10 Гласов(а) - 2.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slučaj Šešelj

Kako javljaju radikalski talasi Vojislav Šešelj se razdužio u haškom tribunalu i sada je apsoultno slobodan i spreman je da krene za Srbiju. Tačan polazak i dolazak se još uvek ne zna.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Jbt kakao su ovi radikali smotani umesto da je neko od njih ili Seseljeve porodice otisao da ga saceka oni njegaq onako bolesnog sami pustili da se snalazi. I Večeras je propustio let za Beograd u 23:40

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Биће весело. Сви који се жале на Диплому и Пицоустог сада треба следеће суботе да оду на митинг па да им покажу да Србија више не жели да слуша њихове лажи. Ја о Шешељу немам неко посебно мишљење, али сматрам да је сада дужност сваког анти-напредњака да га подржи у борби против овог режима и да оде на тај митинг. То очекујем и од тебе, Мекензи.БајаЈок
Одговори

Са Гардоша вила кличе,
добро јутро предсједниче!!!

Добра стара...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

У Србији је тотална медијска блокада, али нађе се понеки портал да нешто објави.

Delije: Vojo, Srbine, izdrži!

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija...ine-izdrzi
Одговори

Propušten još jedan let iz Amesterdama, a Šešelja nema pa nema. Radikali ćute, i izdaju šture informacije. Šešelj im se javi jednom dnevno i to kratko kako oni kažu.

Zna li neko šta se trenutno dešava sa Šešeljom pošto je razdužio i napustio pritvorsku jedinicu i sada je u Amsterdamu. Da li je na aerodromu? gde je prenoćio?. Pošto je zadnja vest sinoć da se u zadnji čas odustalo da dođe sinoćnjim letom. I da je trebao jutarnjim da stigne. Sve mi ovo nešto ne štima.

Radikali ćute, država ćuti, hag ćuti. medijski mrak je ogroman, niko ništa konkretno da saopšti. Sada se licitira da će do sledećeg petka da bude u Srbiji.

Koliko su ga čekali a nisu mogli da se skupe da odu po njega.
Bog te čovek sam u onolkom gradu, teško bolestan, posle 11 godina na slobodi a ovi idioti iz stranke sede u magistratu i čekaju poziv da im se Šešelj javi i da im kaže da je dobro. Užas

ПРОСВЕТАР.
Одговори

https://www.youtube.com/watch?v=m7WBFM91mYM#t=47
Одговори

(08-11-2014, 12:52 PM)smederevo Пише:  https://www.youtube.com/watch?v=m7WBFM91mYM#t=47

Aj leba ti napiši ovde bar jednu jedinu rečenicu. Samo kačiš neke slike i snimke, ništa ne pišeš.

Ako već stavljaš link ka yt napiši iznad o čemu se radi, ako ne znaš da postaviš video da se vidi direktno na forumu.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

(08-11-2014, 01:39 PM)Mekenzi Пише:  
(08-11-2014, 12:52 PM)smederevo Пише:  https://www.youtube.com/watch?v=m7WBFM91mYM#t=47

Aj leba ti napiši ovde bar jednu jedinu rečenicu. Samo kačiš neke slike i snimke, ništa ne pišeš.

Ako već stavljaš link ka yt napiši iznad o čemu se radi, ako ne znaš da postaviš video da se vidi direktno na forumu.

Јебо те Борис Тадић!
Јел хоћеш још једну?
Јебо те Дс!
Ако треба могу још да ти пишем!
Одговори

(08-11-2014, 02:35 PM)smederevo Пише:  
(08-11-2014, 01:39 PM)Mekenzi Пише:  

Јебо те Борис Тадић!
Јел хоћеш још једну?
Јебо те Дс!
Ако треба могу још да ти пишем!

Hajde da vidim da li mozes do 10...

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Цитат:Propušten još jedan let iz Amesterdama, a Šešelja nema pa nema. Radikali ćute, i izdaju šture informacije. Šešelj im se javi jednom dnevno i to kratko kako oni kažu.

Zna li neko šta se trenutno dešava sa Šešeljom pošto je razdužio i napustio pritvorsku jedinicu i sada je u Amsterdamu. Da li je na aerodromu? gde je prenoćio?. Pošto je zadnja vest sinoć da se u zadnji čas odustalo da dođe sinoćnjim letom. I da je trebao jutarnjim da stigne. Sve mi ovo nešto ne štima.

Radikali ćute, država ćuti, hag ćuti. medijski mrak je ogroman, niko ništa konkretno da saopšti. Sada se licitira da će do sledećeg petka da bude u Srbiji.

Koliko su ga čekali a nisu mogli da se skupe da odu po njega.
Bog te čovek sam u onolkom gradu, teško bolestan, posle 11 godina na slobodi a ovi idioti iz stranke sede u magistratu i čekaju poziv da im se Šešelj javi i da im kaže da je dobro. Užas

Нико не чека позив у магистрату, Шешељу је од јуче забрањено да се јавља било коме, договор Холандске и Српске полиције је да се његово тренутно пребивалиште држи у тајности због безбедности, друго, неће бити саопштено којим авионом и када се враћа, такође због "безбедности", тек када Војислав Шешељ напусти ваздушни простор Холандије, Хашки трибунал ће јавити његовом правном саветнику да је у авиону. Чека се договор полиција и чека се да се његове ствари од којих има и две канцеларије пуне књига запакују и понесу. У сваком случају да ли ће то бити данас, сутра, прекосутра или за 5 дана, у крајњој линији то није ни битно, битно је да се Војвода враћа!!!!

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Одговори

(08-11-2014, 12:38 AM)херцеговац Пише:  Са Гардоша вила кличе,
добро јутро предсједниче!!!

Добра стара...

Ова је боља:

"Од Гардоша па до Трста
крстиће се са три прста
а од Трста до Билеће
крстиће се и ко неће
све од Скопља па до Сплита
Воја Шешељ да се пита "
Одговори

Хвала Господу! Да ми је неко рекао да ће се ово догодити, не бих повјеровао.
ЧЕКАМО ТЕ ВОЈВОДО!
[Слика: kolcecb3.gif]

[Слика: 147276583603165310322065.jpg]

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
Одговори

(08-11-2014, 05:23 PM)Романија1 Пише:  Зна ли неко шта усташе кажу на ово? њихове новине, вијести итд.. Баш ме занима.

Исто што и новине у Србији.
Сарајевски Аваз преноси поруку министра Љајића, како Шешељ највероватније долази у уторак. Наравно, све су то нагађања или намерно дезинформисање. Из неког разлога крије се време доласка Војислава Шешеља. Лично верујем да бивши радикали имају удела у томе, посебно њихов садашњи вођа.
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним