Оцена Теме:
  • 10 Гласов(а) - 2.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Slučaj Šešelj

(08-11-2014, 06:00 PM)Јеремија Пише:  
(08-11-2014, 05:23 PM)Романија1 Пише:  Зна ли неко шта усташе кажу на ово? њихове новине, вијести итд.. Баш ме занима.

Исто што и новине у Србији.
Сарајевски Аваз преноси поруку министра Љајића, како Шешељ највероватније долази у уторак. Наравно, све су то нагађања или намерно дезинформисање. Из неког разлога крије се време доласка Војислава Шешеља. Лично верујем да бивши радикали имају удела у томе, посебно њихов садашњи вођа.

Nešto tu mnogo ali mnogooo smrdi. dve kancelarije i knjige popakuju u kutije dva coveka za manje od dva sata. Ne moguće da 7 dana treba za to.

Nikada se nije čekalo duže od dana kada je donešena odluka da se neko pusti iz Haga. Ljudima uvece donesu odluku da su oslobodjeni već su sutra u 12h u svojoj zemlji Slučaj generala u procesu Oluja.

Mene čudi što niko ali niko od njegove uže porodice, savetnika, partijskih kolega nije otišao u Hag da mu pomogne i nije sa njim, pa i te knjige da se spakuju. Kako će bolestan čovek da slaže knjige i da se pakuje.

Sumnje postoje na sve strane. Ja mislim da ga je srpski DB stavio u izolaciju tj. u karantin pre povratka da vide i procene koliko bi ugrozio sadašnji režim i na šta je spreman sve. Zato i se i licitira sledeća nedelja. Utorak-Sreda. Pre toga neće on videti Srbiju.

Neće oni tako lako njega da puste u Srbiju a da ga nisu obradili i to picousti zna. Zato se onako smejulji danas kada su ga pitali za Šešelja.
Kao da je rekao znam ja sve, sa našim ljudima je.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Читајући разне форуме, сајтове, коментаре долази се до закључка да смо ми Срби ЛУД народ, али ЛУД и болестан, не знам како да се изразим.Народ који очекује да ће Шешељ ослободити Косово и Метохију, да ће болестан Шешељ скинути Вучића са власти показује да је НАРОД ЛУД, и то уместо нас, показује када ћемо кренути напред.Док год зависимо од појединца, а сами не узмемо мотке у руке и на улици нема нам спаса, ми смо под АНЕСТЕЗИЈОМ.Да сутра Шешељ дође на власт опет не би ништа променио, нема нам спаса, нема војске, полиције, економије, нема институција ми смо разорено друштво и морално и екононмски, стварамо од човека култ, вођу, некога да нас поведе да се свима најебемо мајке.У земљи где се долазак словенске фирме представља као успех а премијер дели аутограме по селима и то се објављује као ударне вести показује целокупно стање у друштву.Шешељ је остао доследан Српству и, а да ли су Срби оно што су били????Да ли смо се променили?Ком Богу се Срби моле, од кога очекују милост?И сад треба уместо таквих Срба Шешељ да руши и ослобађа?А зашто, Србија му није веровала ни кад је одлазио у Хаг и рекао"ПОБЕДИЋУ НАТО, ХАГ, ЕВРОПСКУ УНИЈУ"и заиста је победио, Србија му је окренула леђа, а сада би многи да га виде, да се рукују са њим, сликају, да дођу на митинг, чак и они који су га оставили кад ме било најтеже позивају се на кумства, пријатељства итд.Луди Шешељ сећам се натписа у новинама, сећам се наивних Срба који су поверовали у лажи Запада, нисмо заслужили Шешеља.Он је обичан човек, ИСТИНСКИ АНТГЛОБАЛИСТА, ОН ЈЕ ПОБЕДНИК.Који Србин данас је спреман да се жртвује као он, кад будемо као народ и политичари као Шешељ спреми на жртву изборићемо СЛОБОДУ до тада уживајмо у ОКУПАЦИЈИ.Шешељ је СЛОБОДАН ДУХОМ, где год се налазио он је СЛОБОДАН ЧОВЕК, био на власти или умре сутра он је СЛОБОДАН А МИ НИСМО, нису га сломили у затвору, обично људи у затвору промене мишљење, уверења, али он је остао ИСТИ, НЕСАЛОМИВ!АЛИ НЕСАЛОМИВ, КАКАВ КАРАКТЕР И ВОЉА, НЕВЕРОВАТАН ЧОВЕК!

Они су покушали Шешеља у Хагу да СЛОМЕ, и ПРЕОБРАТЕ, АЛИ НИСУ УСПЕЛИ КАО КУМОВЕ ЊЕГОВЕ КОЈИ СУ СЕ ПРОДАЛИ ЗА ДВЕ КАРТЕ ЗА ХОЛИВУД, јел сте примети како Срби који се врате из Хага нису више оно што су били, а ШЕШЕЉ ОСТАО ИСТИ!Како је данас Шљиванчанин мањи од маковог зрна, као и Ојданић, Милутиновић????ШЕШЕЉ ИСТИ, ЕЈ ИСТИ СТАВОВИ О ХРВАТСКОЈ , ЗАПАДУ, МАСОНЕРИЈИ....

Признајте и сами колико сте себе пута доводили у искушење, да ли је то овако, или онако, да ли је исправан пут итд, овај човек никада, ни за јоту није одступио од своје идеологије.

Шешељ је тешко болестан човек, некао сви противници Америке умиру од рака, сећамо се Уга Чавеза, зар не?Али поставља се питања шта може Шешељ да уради , и овакав какав је може да уради једну ствар која је потребна Србима, као лек, да Србин осети топлину око срца, да му срце заигра, да му се врати осећај да је Србинм да је СРБИН БРЕ, а то је следеће: из мртвијех Срба дозва, дуну живот српској души".Ми смо народ АНЕСТЕЗИРАН, људи, шиптарски министри у сред Београда шетају, држе нам лекције, Србин спава, док се у Бриселу води рат на улицама због смањења плата и пензија, Србин спава што му одузимају право на живот.Отимају нам Космет Србин спава, па какав то народ треба да будеш да дозволиш и сад Шешељ треба да буди и спашава?????Ако Шешељ успе да бар мало пробуди народ, да нас раздрма, да нас осоколи, пробуди, врати веру, он ће победити актуелни режиме, све њих, данас, сутра за десет година.Шешељ је одличан политичар за буђење народа, има ту моћ и говор да заталасе масе, да пробуди Србина да му дуне веру и Српство, он то може и хоће.Гледати и слушати Шешеља уживо и преко интернета су две различите ствари, велики оратор, вешт, пронициљ, од његових речи Србин осећа чврстину и љубав, осећа се Србином.Осећа понос, пркос, инат.Постали смо кукавички народ, бојимо се сваке муве и гована.

Вучић и Николић?Па Шешељ је разбуцао њихове менторе, нису проблем Вучић и Николић као такви него систем који се успоставља у Србији, систем ОКУПАЦИЈЕ И РАЗБИЈАЊА СРБИЈЕ.Кад Вучић заокружи шиптарску државу, летеће се власти, тако запад ради, једна друга трећа гарнитура и мењање, систем остаје појединци се мењају.Можеш да их убијеш, а онда се појави други Ђинђић и тако редом до потпуном уништења Србије.Вучић је смешна страна историје, остаће упамћен као човек који је на тацни предао шиптарима Космет, издао кума, појава ДРОНА на утакмици за време његове власти.....

Зар није Вучић већ кажњен???Сетите се...!!!

Оно што ме највише радује да ће српска омладина имали прилике да види уживо како изгледа један четнички војвода, да мало изађу из историјских уџбеника и читанки, да коначно кажу : да видео сам и ја четничког војводу"!Учите, маните се читанки!
Одговори

Ко то ми?Нисам радикал, али ово да је блатио Младића, да је био члан КП, да је био у коалицији са СПС и Вуком немам појма, први пут чујем.Ви са Романије врсни сте познаваоци политике, толико сте у историји сотавили трага да у ваш Суд не сумњам, хвала на информацијама.

Узгред, сине, " Ратко Младић српска дика, брани српство од крвника...."зар није и он био у КПЈ?

Кез

Добро дош'о господаре на подморје твоје равно!"

[Слика: 6JwYHir.jpg]
Одговори

(08-11-2014, 10:07 PM)Капетан Пише:  да је био члан КП, да је био у коалицији са СПС и Вуком немам појма, први пут чујем.
Узгред, сине, " Ратко Младић српска дика, брани српство од крвника...."зар није и он био у КПЈ?

Кез

А који то официр ЈНА није?
Шешељу је Ђујић одузео титулу војводе јер је био у савезу са комунистима...
прво у партији, онда са Вуком 1990. рушио слику Броза, онда опет 1998. са СП, па опет радикал. Да видимо сада 2014. Креза
Одговори

(08-11-2014, 10:30 PM)Романија1 Пише:  
(08-11-2014, 10:07 PM)Капетан Пише:  да је био члан КП, да је био у коалицији са СПС и Вуком немам појма, први пут чујем.

Кез

прво у партији, онда са Вуком 1990. рушио слику Броза, онда опет 1998. са СП, па опет радикал. Да видимо сада 2014. Креза

Сирома'
Одговори

(08-11-2014, 06:20 PM)Mekenzi Пише:  
(08-11-2014, 06:00 PM)Јеремија Пише:  
(08-11-2014, 05:23 PM)Романија1 Пише:  Зна ли неко шта усташе кажу на ово? њихове новине, вијести итд.. Баш ме занима.

Исто што и новине у Србији.
Сарајевски Аваз преноси поруку министра Љајића, како Шешељ највероватније долази у уторак. Наравно, све су то нагађања или намерно дезинформисање. Из неког разлога крије се време доласка Војислава Шешеља. Лично верујем да бивши радикали имају удела у томе, посебно њихов садашњи вођа.

Nešto tu mnogo ali mnogooo smrdi. dve kancelarije i knjige popakuju u kutije dva coveka za manje od dva sata. Ne moguće da 7 dana treba za to.

Nikada se nije čekalo duže od dana kada je donešena odluka da se neko pusti iz Haga. Ljudima uvece donesu odluku da su oslobodjeni već su sutra u 12h u svojoj zemlji Slučaj generala u procesu Oluja.

Mene čudi što niko ali niko od njegove uže porodice, savetnika, partijskih kolega nije otišao u Hag da mu pomogne i nije sa njim, pa i te knjige da se spakuju. Kako će bolestan čovek da slaže knjige i da se pakuje.

Sumnje postoje na sve strane. Ja mislim da ga je srpski DB stavio u izolaciju tj. u karantin pre povratka da vide i procene koliko bi ugrozio sadašnji režim i na šta je spreman sve. Zato i se i licitira sledeća nedelja. Utorak-Sreda. Pre toga neće on videti Srbiju.

Neće oni tako lako njega da puste u Srbiju a da ga nisu obradili i to picousti zna. Zato se onako smejulji danas kada su ga pitali za Šešelja.
Kao da je rekao znam ja sve, sa našim ljudima je.

Чуди ме да те овде сви сматрају лудим и вређају, све што пишеш има смисла. И ја сам сигуран да га сада наш ДБ обрађује. Није џаба пицоусти хтео фотељу координатора свих служби.....Љутко
Одговори

Драгослав Бокан о повратку великог Војводе:

Он је опет ту, међу нама и испред нас, очеличен дванаестогодишњим робијањем у туђинској тамници, храбар као нико од нас и надљудски неустрашив, спреман да Србију по сваку цену врати на пут са кога је онако срамно и самоубилачки скренула.

Спреман да живи, али и да умре за Отаџбину, мушки и јуначки, без сузе и јаука...

Само нас још сати деле од његовог повратка у онемоћалу и одавно још распалу србску "политику" (препуну издаје, корупције, лажних тендера, продаје вере за вечеру, џепарошког "уграђивања", нељудске бездушности, лоповлука, похлепе, лажи и злоупотреба свих врста).

Тек ће се видети шта све може ЈЕДАН ЈЕДИНИ ЧОВЕК, само ако је прави, да учини за свој народ и његов опстанак на Божијој и часној страни Велике Битке која је у току од Доњецка до Косова!

Увериће се сви они који се усуђују да се пореде са Шешељем и његовим на делу доказаним србством. Они којима бих најрадије, без прилике за одвратно расправљање, наредио:

"На колена пред бољим од себе, битанге!"

Добродошао кући, Војиславе!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Цитат:А који то официр ЈНА није?
прво у партији, онда са Вуком 1990. рушио слику Броза, онда опет 1998. са СП, па опет радикал. Да видимо сада 2014.

Maли не сери!!!! И добро слушај ону Чика Јовину: ти не знадеш дијете драго ми старији знамо, кад одрастеш кад размислиш кашће ти се само

ЗА ВАСКРС И СЛАВУ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!!!
Одговори

(08-11-2014, 11:23 PM)Капетан Пише:  

Кез

Сирома'

Момчило Ђујић је одузео титулу четничког војводе прф. др Шешељу под уценом изручења НДХ 2.0. То је била 1998.г. када су биле су току последње припреме за бомбардовање Србије.
Одговори

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?..._id=921742

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(09-11-2014, 08:48 AM)Борко Радовић Пише:  
(08-11-2014, 11:23 PM)Капетан Пише:  

Кез

Сирома'

Момчило Ђујић је одузео титулу четничког војводе прф. др Шешељу под уценом изручења НДХ 2.0. То је била 1998.г. када су биле су току последње припреме за бомбардовање Србије.

Ko je sve bio "vojvoda" 90 ih i ko sve danas sebe naziva "vojvodom". Šešelju bar to stoji.

A ko će sećati iz 90-ih i izlapelog Đujića koji je delio titule vojvode šakom i kapom.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Питање је колико је болест узела маха и колико је способан за било какву делатност!Да ли ће моћи да издржи да размрда ову учмалу у убуђалу политичку сцену?Питање је шта је ова власт прихватила да би га пустили?Хоће ли га држати у кући без могућности изласка или ће моћи да распали масу и покрене је?У сваком случају му желим све најбоље.
Одговори

Војвода Ђујић му је доделио и одузео титулу војводе и то је то. Дакле, свиђало се то нама или не, али Шешељ није (више) војвода. Али, право да вам кажем, то није ни битно. Мени је битно да се он што пре врати, оздрави и да покаже кумовима, ко је газда! Причао сам годинама како ће назадњаци пасти уколико се Шешељ врати, а сад је дошао тај дан.Шок Доста ми је мутавог председника и диктатора пицоустог, а Шешељ је једини који је у стању да их искомпромитује и сруши.БајаБајаБаја
Одговори

Превише очекујеш од човека на самрти који је пуштен једино из тог разлога, да не испадне како је још један Србин умро у Хашком заточеништву.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним