Гласање: Да ли подржавате најновији споразум са НАТО? - Немате дозволу да гласате у овом гласању.
Подржавам споразум са НАТО!
11.11%
2
11.11%
Осуђујем споразум са НАТО!
44.44%
8
44.44%
Они који су га иницирали морају да одговарају за велеиздају!
22.22%
4
22.22%
Неутралан сам.
5.56%
1
5.56%
Ми смо одавно на том путу...
16.67%
3
16.67%
* Ви сте гласали за ову понуду. Приказ Исхода

Оцена Теме:
  • 3 Гласов(а) - 3.67 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споразум Србије са НАТО алијансом!?

(22-02-2016, 05:02 PM)Павле Пише:  
(22-02-2016, 03:20 PM)Mekenzi Пише:  Aj Da čujemo zvezdine navijače kako viču "Vučiću pederu"

Мора ли твој сваки упис да буде глуп? Кез

хихихихихихихихихи

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Jednom 5 sekundi i nikad više. Ovo je posle meča sa Albanijom u Cacku gde su cacani 5 sekundi dok vođe nisu vikale tišina i preokrenule pesmu..
Delije nikada na marakani u Beogradu nisu skandirali protiv sadasnje vlasti za sve ovo vreme od 2012 godine.

Zasto??

Zato sto su navijaci u dilu sa Covicem, bracom Vucic, Slavisom Kokezom, Zvezdanom Terzicem i ostalim bitangama na vlasti.

Od kad su ovi na vlasti od 2012 godine, navijaci nisu bili protiv gej parade, protiv nato pakta, protiv eu, amerike itd.. Nekada su navijaci izlazili na ulice bili prvi u rusenju raznih rezima, gay parada itsl danas je to grupa manekena..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

А зашто се не покријеш ушима сада?

Јеси рекао "Ај да чујемо"? Ето, уместо сад да кажеш "Извињавам се, нисам знао, нисам пратио"...не...
Сад да ти ја извучем и то што ти тражиш ти би рекао "Е, добро, али зашто нема нигде са Београдском филхармонијом? А? А?" Кез

П.С. Извини што сам рекао Београдском, знам да ти изађе алергија од тога...
Одговори

Кратак извештај са протеста.

На протесту сам видео заставе безмало свих анти-НАТО странака и удружења изузев радикалских. Дакле, поред Заветника, као организатора, били су Образ, Двери, ДСС... Били су припадници Равногорског покрета у униформама (неких се чак и сећам са рехабилитације Smile), чак су били и неки "црвени" са натписом "Нова република" или тако некако, по мојој процени у питању су неки нови комунисти.
Од познатих личности, највише ме је обрадовао Јован Деретић, писац алтернативне историје Срба. Као и Дејан Лучић, експерт за конспирологију. Затим, видео сам Ђорђа Вукадиновића из НСПМ, па оног ћелавог из Треће Србије и Радишића кога знам из Марићевих емисија, заборавих му име.
Славко Никић је објавио план за мобилизацију у случају уласка НАТО трупа у остатак Србије без Косова. Спремте се, спремте...
Све у свему, одзив је био добар, будући да је била апсолутна блокада кључних медија - новина, телевизије и сајтова. Остале су нам јо само друштвене мреже, док нам и њих не забране.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(22-02-2016, 11:03 AM)Громовник Пише:  Да, Слоба је био надалеко познати патриота и противник АВНОЈ-евских и комунистичких тековина, и баш зато је из тих позиција слао младиће ЈНА да гину у Словенији, и да не дозволе Словенцима да се отцепе, пошто је и то вероватно наша територија!

Г. Громовник Милошевић није имао утицаја на армију до 1993 године.
Одговори

Zanimljivo:

Po poslednjim istraživanjima, u Srbiji je 70% stanovništva protiv ulaska Srbije u NATO.
Izuzetno protiv ulaska Srbije u EU se izjašnjava čak 36%, a 22% je neodlučno.

Sve partije desnice ukupno imaju 11.4% (SRS 5.9%, DSS 2.9% i Dveri 2.6%) podrške u biračkom telu.
Vlada Srbije, koju čine SNS (51%) i SPS (14%), otvoreno i nedvosmisleno vodi Srbiju u EU i NATO.

Zašto je to tako u Srbiji?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Kad se na markani bude začulo

Vucicu pederu

Vucicu izdao si Kosovo

Izdaja, izdaja itd..

E onda se javi te...

a ovo fuck nato, gay is not ok i tako te cirkuske parole smešno...

Nažalost ovi jadni navijači su pod službom DB-a i SNS-a tako da oni ne deluju ko pre, već su uz vučića i režim. Neka parolica, poklic od 10 sekundi i jendom u godinu dana i to je sve...

ПРОСВЕТАР.
Одговори

(23-02-2016, 12:45 AM)Mekenzi Пише:  E onda se javi te...

Хоће мо.
Одговори

(23-02-2016, 12:45 AM)Mekenzi Пише:  Kad se na markani bude začulo

Vucicu pederu

Vucicu izdao si Kosovo

Izdaja, izdaja itd..

E onda se javi te...

a ovo fuck nato, gay is not ok i tako te cirkuske parole smešno...

Nažalost ovi jadni navijači su pod službom DB-a i SNS-a tako da oni ne deluju ko pre, već su uz vučića i režim. Neka parolica, poklic od 10 sekundi i jendom u godinu dana i to je sve...

Сирома'

Одговори

ДР МАРИНА ГАЛОГАЖА ОТКРИВА КО СУ И КОГА ПРЕДСТАВЉАЈУ ЛАЖНЕ ПРОРУСКЕ СТРАНКЕ У СРБИЈИ

Oвих дана на Фејсбуку су осванули плакати једне од тзв „руских" странака на којима њен председник у пару са председником Русије Владимиром Путином „иде у светлу будућност“. Ја сам остала запрепашћена! Да ли је тај човек нормалан? Је ли је његов его толико велик па је тотално изгубио оријентацију и сврстао себе у исти ред са председником Русије? Да ли је ико рекао том човеку да је то кривично дело, ставити у политичке и пропагандне материјале неко јавно лице без да га о томе пита? Још већи је проблем што је овде реч о јавној личности односно руском председнику. Да ли је он питао Владимира Путина да ли сме да га стави на своје пропагандне плакате? Сумњам. Да ли је тај потез намеран и урађен са циљем да направи скандал или је реч о најобичнијој људској глупости и таштини? Ни једно ни друго не ваљају.

http://vesti-gazeta.com/kolumne/555-dr-m...rbiji.html

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Поводом изјаве посланика СНС, Драгана Шормаза, који је за телевизију N1 истакао да је на Анти-НАТО протесту било мање грађана него на скупу ловачких удружења, Српски сабор Заветници позива Српску напредну странку, њеног председника, функционере и цео посланички клуб да организују у Београду скуп подршке Закону о сарадњи са НАТО пактом.

Срамно је да посланик који прима плату из буџета Републике Србије вређа достојанство грађана, ниподаштва већинску вољу народа, који се противи приближавању Србије чланству у НАТО алијанси.

Ако је Српска напредна странка уверена да политика насилног увлачења Србије у НАТО има подршку грађана, нека направи скуп нато лобиста и свих оних који пружају подршку Споразуму који представља окупацију српске државе.

Српски сабор Заветници
http://zavetnici.rs/?p=4877

ФОТОГРАФИЈА ГОВОРИ ВИШЕ ОД РЕЧИ:
[Слика: 12743696_10206886136284303_154660549670399096_n.jpg]

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
Одговори

Mekenzi Пише:Suma sumarus:
Tamo gde...
Каже се "summa summarum".
Одговори

Лекције за увођење НАТО пакта у Србију и за косовску велеиздају ћеш тек да добијеш олошу велеиздајнички!
http://www.srbijadanas.net/lekcije-za-uv...zdajnicki/

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним