Гласање: Да ли подржавате најновији споразум са НАТО? - Немате дозволу да гласате у овом гласању.
Подржавам споразум са НАТО!
11.11%
2
11.11%
Осуђујем споразум са НАТО!
44.44%
8
44.44%
Они који су га иницирали морају да одговарају за велеиздају!
22.22%
4
22.22%
Неутралан сам.
5.56%
1
5.56%
Ми смо одавно на том путу...
16.67%
3
16.67%
* Ви сте гласали за ову понуду. Приказ Исхода

Оцена Теме:
  • 3 Гласов(а) - 3.67 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споразум Србије са НАТО алијансом!?

(22-03-2016, 05:58 PM)Громовник Пише:  Никад, наравно.

Нисам ја "домаћи издајник", к'о неки Креза

Cekas ko Kiza da ti dodje Evropa.Smile

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори

(22-03-2016, 07:41 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(22-03-2016, 05:12 PM)Громовник Пише:  Ево га још један што нема ни за карту до Србије... Кидање

Ми није да немамо за карту ал'сигурно немамо за лечење ако нас шлог стреви од многобројних споменика Тити и

U S T A Š I C E

на сваком кораку!

Добро је кад ти та толика силна латиница тамо преко баре не смета.

Ил' ће бити да долареси ефективно и ефикасно ублажавају стрес од прочитаног и изговореног Баја

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(22-03-2016, 04:41 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(22-03-2016, 03:00 PM)Николај Пише:  
(22-03-2016, 02:32 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(21-03-2016, 09:01 PM)Mekenzi Пише:  P.S. Latinica je pismo u ustavu koje se koristi u Srbiji.

Користите је док још можете док Ми на дођемо навлас', ама сви корисници USTAŠICE су већ увелико уписани у Црне Књиге првих задатака за Црне Тројке по преузимању Власти!

Баја

Није он Устав ни видео. Службено писмо је ћирилица, а језик српски (чл. 10).

Националне мањине могу да користе свој језик и писмо у складу са законом.

Оно јес...да не грешимо Душу, аутономаШи са лалинским "Ш" и јесу национална мањина.

Шта'ш....

Da se manemo U S T A Š I C E

Nas ođe u Vojvodini pokrajini zanima sledeće:

Kako će gosn Prosvetar da ukine Autonomiju i U S T A Š I C U kad dođe na vlas'?

ili još opasnije

napraviti linear city spojiti glavni grad drzave i glavni grad autonomije.

Svako ukidanje Vojvodine izazvalo bi nemire i tenzije, a mi smo zato ođe zabrinuti....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(22-03-2016, 10:18 PM)Mekenzi Пише:  Svako ukidanje Vojvodine izazvalo bi nemire i tenzije, a mi smo zato ođe zabrinuti....

Ти то у футуру о неким "немирима и тензијама"!

Међутим!

Само постојање титовске и партизанске творевине

AUTONOMNE POKRAJINE VOJVODINE,

ВЕЋ САДА И ВЕЋ ПООДАВНО, ИЗАЗИВА "НЕМИРЕ И ТЕНЗИЈЕ" У СРБАЉА
, а у нас старијих и повећање крвног притиска и често трчање у нужник на само помињање имена те накарадне творевине!

ЗАТО КАРТАГИНУ ВАЉА РАЗРУШИТИ!!!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Mi ne razumemo sto ti skace pritisak i piskih zbog
AUTONOMNE POKRAJINE VOJVODINE!

Medjutim,

Verovatno je to zbog mrznje prema Titu, a mi tuna nevidimo nidje veze izmedju tita i Vojvodine.
Vojvodina postoji od 1690 godine...

Sto se tice "srbalja"oni su devedes' i neke pokusali da oduzmu ovlascenja Vojvodini pa izbila jogurt revolucija..

Zamisli Kvebeku ili Ontariju da oduzmu ovlascenja...

Nego, znaci li to da neces doci na vlas' posto pritisak skace a besika oslabila...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(22-03-2016, 08:06 PM)Krajisnik Пише:  
(22-03-2016, 05:58 PM)Громовник Пише:  Никад, наравно.

Нисам ја "домаћи издајник", к'о неки Креза

Cekas ko Kiza da ti dodje Evropa.Smile

Не, само констатујем где постоји држава, а где је нема ни у назнакама.

Чек'о је не чек'о, исто ми се 'вата.

Одговори

(22-03-2016, 08:22 PM)Громовник Пише:  
(22-03-2016, 05:12 PM)Громовник Пише:  Ево га још један што нема ни за карту до Србије... Кидање

Ми није да немамо за карту ал'сигурно немамо за лечење ако нас шлог стреви од многобројних споменика Тити и

U S T A Š I C E

на сваком кораку!

Ил' ће бити да долареси ефективно и ефикасно ублажавају стрес од прочитаног и изговореног Баја

Ми поштујемо писмо Државе која нам је пружила уточиште у време кад се Јожа Амброзије увелико ритао с'обе ноге!

Међутим!

У земљама Трулог Запада не користи се хрватско писмо

U S T A Š I C A

према коме, авај, нажалост и срамоту нашу, многи Новосрби гаје пријатељска и шуго-носталгична осећања сећајући се како се во времја Јосипа Броза (као уосталом и во времја Јосипа Фрање) МОГЛО ДОБРО ЈЕСТИ И ПИТИ И УЈУТРУ ИСПИ*ШАТИ!

У земљама Трулог Запада дакле, користи се писмо латинско ама

Б Е З

кука и кукарача које које је за такозване "хрвате" напабирчио из чешког и пољског писма поњемчени такозвани "хрват" Лудвиг Геј (видети ремек-дело Гос'н Самарџића о кљастом Вуку и његовом "писму")!

Многим титовцима и Новосрбима те куке и кукараче су драге као и сваком такозваном "хрвату"!

У надежди смо да смо били довољно јасни-ШИРИ ДАЉШЕ!!!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

(23-03-2016, 11:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(22-03-2016, 08:22 PM)Громовник Пише:  

U S T A Š I C E

на сваком кораку!

Ми поштујемо писмо Државе која нам је пружила уточиште у време кад се Јожа Амброзије увелико ритао с'обе ноге!

Чланице НАТО пакта, који нас је бомбардовао 77 дана и отео нам Косово и Метохију.

Битно да су твоје дупе спасили.

Одговори

Било некад....

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(24-03-2016, 09:06 AM)Громовник Пише:  
(23-03-2016, 11:43 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ми поштујемо писмо Државе која нам је пружила уточиште у време кад се Јожа Амброзије увелико ритао с'обе ноге!

Чланице НАТО пакта, који нас је бомбардовао 77 дана и отео нам Косово и Метохију.

Битно да су твоје дупе спасили.

У време кад смо ми 'вамо убјежали спасавајући голи живот од Амброзија ТВОЈ ЋАЋА ЈЕ ИЗАБАРАО ДА ЋУТИ, ТРПИ И СЛУЖИ ИСТОГА, ПРАВЕЋИ ТЕБЕ У СФР ШУГОСЛАВИЈИ КОЈА ЈЕ ТАКОЂЕ БИЛА ЧЛАНИЦА НАТО ПАКТА И УДАРАЛА ПО СВЕМУ СРБСКОМ И ПУШКОМ И МАЉЕМ И НОЖЕМ!

Паметном доста!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Да, мој ћаћа је изабрао пут борбе, саживљења и патње са сопственим народом, а не кукаквички пут бекства међ' латине, да би данас лајао са сигурне дистанце.

Одговори

(24-03-2016, 12:24 PM)Громовник Пише:  Да, мој ћаћа је изабрао пут борбе, саживљења и патње са сопственим народом, а не бекство међ' латине, да би данас лајао са сигурне дистанце.

Море да је туна било БОРБЕ и ПАТЊЕ не би ти данас ође лајао, ну изгледа да је САЖИВЉЕЊЕ ипак било одлучујући чинилац који га је инспирисао да тебе тамо прави!

Знам ја нас, 'ебо ти нас!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Ти ако мислиш да си нешто бољи од нас само зато што служиш те НАТО-вце тамо и плаћаш им порез сваке године, грдно си се зајебао.

Одговори

(24-03-2016, 12:52 PM)Громовник Пише:  Ти ако мислиш да си нешто бољи од нас само зато што служиш те НАТО-вце тамо и плаћаш им порез сваке године, грдно си се зајебао.

Нијесу се они од наше порезе обогатили, само то можемо да ви јавимо!

Баја

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним