Оцена Теме:
  • 15 Гласов(а) - 4.27 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Квиз- Српска историја

(05-01-2019, 02:14 PM)ЈВуО-КГ Пише:  По ком припаднику ЈВуО,једна спортска дворана носи име? Не мислим на Ацу Николића.
Ајде неко. Smile Звезда је синоћ у тој дворани убедљиво победила један тим. Може ли лакше?
Леон Штукељ, наш чувени олимпијац.
Одговори

Ал' си закамуфлирао- сви мислили да је дворана на територији Србије.
Дочекаћемо, ваљда, и то!
Одговори

(06-01-2019, 12:48 AM)Вукашин Петковић Пише:  Леон Штукељ, наш чувени олимпијац.

Тако је Вуле ! Ајде даље.

(06-01-2019, 02:13 AM)Бенито Пише:  Ал' си закамуфлирао- сви мислили да је дворана на територији Србије.
Дочекаћемо, ваљда, и то!

Па дочекали смо. Smile Дворана "Александар Николић" па онда стадион "Рајко Митић". Smile А како чујем,мост на Ади се све више у народу назива Дражин мост.
Одговори

(05-01-2019, 11:23 PM)Перун Пише:  Драгољуб је имао брата официра, могуће да је то Војислав. Проверићу првом приликом.
Ако су род, имам једно занимљиво питање...
Одговори

За који српски клуб у емиграцији је играо Драгослав Шекуларац?
Одговори

(06-01-2019, 12:23 PM)Милослав Самарџић Пише:  За који српски клуб у емиграцији је играо Драгослав Шекуларац?

Српски Бели Орлови из Канаде. Био им је и тренер. Додуше,доста касније.
Одговори

Иако се дуго мислило да краљ Александар, пре рата није имао споменик у Београду, недавно сам сазнао да је ипак имао, није био у центру града, већ на једном врло интересантном месту. Где?
Одговори

(06-01-2019, 12:25 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(06-01-2019, 12:23 PM)Милослав Самарџић Пише:  За који српски клуб у емиграцији је играо Драгослав Шекуларац?

Српски Бели Орлови из Канаде. Био им је и тренер. Додуше,доста касније.
Јесте, Бели орлови из Канаде, мислио сам и да је играо, 1970. и неке.
Одговори

(06-01-2019, 03:03 PM)Вукашин Петковић Пише:  Иако се дуго мислило да краљ Александар, пре рата није имао споменик у Београду, недавно сам сазнао да је ипак имао, није био у центру града, већ на једном врло интересантном месту. Где?

Да не мислиш на ону спомен чесму у Лисичијем потоку? Помињали су пре неку годину да ће да је обнове, не знам шта се даље дешавало око тога. Ако,наравно,мислиш на то. Smile
Одговори

Не мислим на њу, ово је баш споменик. Да помогнем, назив за тај део града је отишао у историју. А популаран је био пре неких годину дана на телевизији.
Одговори

Јатаган мала?
Одговори

Тако је Милославе. Само то код ових скојеваца што раде "Сенке" нећемо видети. Сирома'
Како људи који сарађују са Вмровцима, да подижу краљу споменик.
Одговори

(06-01-2019, 03:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  Јесте, Бели орлови из Канаде, мислио сам и да је играо, 1970. и неке.

Играо је седамдесетих после Колумбије. А тренер им је био негде почетком овог века. Него тих трансфера у данашње време колико хоћеш па се брзо заборави.

Ево, госин Самарџићу једно спортско питање али шкакљиво. Smile

Који наш прослављени фудбалски стручњак је био тренер Хрватског драговољца? Smile
Одговори

(06-01-2019, 05:41 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Ево, госин Самарџићу једно спортско питање али шкакљиво. Smile

Који наш прослављени фудбалски стручњак је био тренер Хрватског драговољца? Smile

Људи, извините уместо Кроација Сесвете ја написа Хрватски драговољац. Извињавам се још једном.

Нека настави ко је на реду или ко хоће.

Одговор би био Љупко Петровић.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 23 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним