Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТВ серија "Хероји Халјарда", аутора Радоша Бајића
#15

На једном крају ће америчке авијатичаре спашавати ЈВ, тј. Четници на другом партизани. И то је то. Авијатичарима ће бити чудно зашто су једни против других, итд.... Бајић мора тако да га не би опет нападали по медијима и "леви" и "десни". Себе сматра да је изнад "подела" и да треба те "поделе" превазићи у стилу: "Неће се више Срби делити на Бранковиће и Лазаревиће, на Обреновиће и Карађорђевиће, на четнике и партизане!" Остати неутралан и јединствени. Иди мудро - не гини лудо (Живео Недић, живео Вучић)

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#16

Зато је и радна верзија пројекта "Хероји Халијарда". Хероји - руски (читај: партизански); Халијард- амерички (читај: четнички). И сви задовољни.
Одговори
#17

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story...manje.html

Било синоћ на Дневнику РТС-а!Откуд партизан у Прањанима,лета 1944. питање је сад?Баја
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори
#18

Па то је то што сам већ и наговестио у пређашњој поруци.... "Српски сељаци су добри и гостопримљиви према странцима (савезницима) али нису добри међ' собом што се деле, једни у партизане a други у четнике." Или како је туна рекао друг Лаушевић: "Istorija je uvek važna, moramo zapamtiti neke stvari. Ne smemo ostati gluvi ni slepi na neke stvari. Ovo je serija o toj ja bih rekao najčudnijoj ili najmazohističkijoj akciji u istoriji Srba, koja ne verujem da bi se mogla naći u istoriji bilo kog naroda na planeti."

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#19

Само ме живо интересује,како да баш прикажу младог партизана на дневнику,што нису на пример четника?
Одговори
#20

У Мисији ''Халијард'' деца са цвећем дочекују партизана. А мислио сам да црвени више не могу да ме изненаде. Smile
Одговори
#21

Човек Вам у мају 41 извео комунисте на Равну Гору, а ви се чудите што је исте те комунисте поставио у лето 44 у Прањане.
Што би рекао Шојић:"Шта се,бре, ишчуђаваш? Није Ти ово Брајтон?"
КидањеКидањеКидање
Одговори
#22

Ја не знам шта да кажем више... Овог булајића... ох чуј мене булајића, Бајића мора неко да заустави, али стварно...

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори
#23

(13-06-2021, 10:06 AM)Милош Шарац Пише:  http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story...manje.html

Било синоћ на Дневнику РТС-а!Откуд партизан у Прањанима,лета 1944. питање је сад?Баја
[Слика: Screenshot-1.png]

Довео га британски амбасадор!Хармоника
Одговори
#24

http://www.svetplus.com/vesti/60847/film...ovoj-ulozi

Смарање бре

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#25

Комплетан врх Равногорског покрета прихватио је понуду Радашина Булајића да статира четнике који спасавају америчке авијатичаре у серији "Мисија Халјард". Јок
Један се чак хвали да глуми Николу Калабића на Галовића пољу. Обашка што је он тада био далеко, али кога брига за историју.
Када се размахне Булајић, па то лети перје... А ту је РП да помогне. КидањеКидањеКидањеКидањеКидање
Одговори
#26

(17-07-2021, 03:25 PM)Бенито Пише:  Комплетан врх Равногорског покрета прихватио је понуду Радашина Булајића да статира четнике који спасавају америчке авијатичаре у серији "Мисија Халјард". Јок
Један се чак хвали да глуми Николу Калабића на Галовића пољу. Обашка што је он тада био далеко, али кога брига за историју.
Када се размахне Булајић, па то лети перје... А ту је РП да помогне. КидањеКидањеКидањеКидањеКидање

Који Равногорски Покрет? Пошто имаде доста тијех Равногорских Покрета

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#27

Па, ваљда, овај главни... Богићевић президенте.
Одговори
#28

То ће бити катастрофа.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним