Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТВ серија "Хероји Халјарда", аутора Радоша Бајића

Не знаш ко су већи циркузанти - субноровци или такви "равногорци"...

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(17-07-2021, 07:35 PM)Николај Пише:  Не знаш ко су већи циркузанти - субноровци или такви "равногорци"...
Стварно човек не зна шта да каже.
Одговори

Неколико скорашњих фотографија са снимања:

Може само линк ка сликама, због ауторских права.
Админ
Одговори

Ко глуми Дражу Михаиловића?
Одговори

(24-07-2021, 02:42 PM)Александар Динчић Пише:  Ко глуми Дражу Михаиловића?

Није познато тачно. Наводно су 3 глумца у игри:
Драган Мићановић
Небојша Миловановић
Никола Ристановски
Одговори

Било ко да је он њих троје, нико га неће одглумити као Небојша Глоговац (лака му црна земља).
Одговори

(26-07-2021, 02:42 PM)Александар Динчић Пише:  Било ко да је он њих троје, нико га неће одглумити као Небојша Глоговац (лака му црна земља).

Да. Нико га неће одглумити као Небојша Глоговац. Иначе, круже гласине да ће га сада глумити Зоран Цвијановић.

.

После свих перипетија и свих лутања Срби се морају вратити на идеју свога великог Вожда: Савез свих православних народа на Балкану с наслоном на православну Русију. 

Св. Владика Николај
Одговори

(26-07-2021, 02:42 PM)Александар Динчић Пише:  Било ко да је он њих троје, нико га неће одглумити као Небојша Глоговац (лака му црна земља).

То вели и сам Радош Бајић, да се баш мучи наћи достојну му замјену (Бог да му душу прости).
Одговори

Цитат:
"Događalo se još dosta toga, ponešto i lepo... Nisam u žalosti, bradu puštam jer sam prinuđen da odgiram jednu od uloga u filmu i seriji "Halijard", čije snimanje se nastavlja početkom maja - dodao je Radoš Bajic."

.

После свих перипетија и свих лутања Срби се морају вратити на идеју свога великог Вожда: Савез свих православних народа на Балкану с наслоном на православну Русију. 

Св. Владика Николај
Одговори

(12-03-2022, 11:16 PM)Шумадинац Пише:  Цитат:
"Događalo se još dosta toga, ponešto i lepo... Nisam u žalosti, bradu puštam jer sam prinuđen da odgiram jednu od uloga u filmu i seriji "Halijard", čije snimanje se nastavlja početkom maja - dodao je Radoš Bajic."

Мученик...Танталове муке сад се зову Радошеве...Он је принуђен.Колико ли је узео из буџета,овај принуђени самоуправљач.
Одговори

Гледајте кад буде глумио Дражу...

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Ево ко глуми Дражу:
https://www.kurir.rs/zabava/kultura/3937...rala-drazu
Мало је ударен али нема везе!
Одговори

(16-03-2022, 09:28 PM)Перун Пише:  

Гледајте кад буде глумио Дражу...
умало  Баја Кез
Одговори

[Слика: Screenshot-20220522-230716-Instagram-2.jpg]
Радован Вујовић као капетан Звонко Вучковић.  Хармоника
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним