Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Владимир Цвијан

(18-03-2021, 11:53 PM)Бенито Пише:  Помену га Овај вечерас на РТС-У. Зато је и заказао интервју: "Спреман сам да идем на полиграф због Цвијана..." КидањеКидањеКидање
Ало, земљаче, нису ти ово Парови!!!
Е, од сутра крећу ови његови медији: " Рек'о прешедник ово и оно... бла, бла, бла...."
Или ће, ипак, и даље ћутати?
Док "Вечерње новости" не буду имале увид у записник са полиграфа.

Имаш свако вече у 21h на telegraf.rs насловнице сутрашњих новина.

Кад гледаш и прелиставаш свако вече насловне стране, све до једне иста насловна страна исти рукопис. Једино се "данас" издваја.

Горе него у Северној Кореји. Овде 8 дневних листова из ЦК.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Бивши возач Зорана Бабића, који је наводно возио аутомобил који је пре неку годину направио судар на наплатној рампи на аутопуту Ниш - Београд и том приликом усмртио Станику Глигоријевић, умро је напрасно пре неки дан у Београду. Имао је 36 година.
Одговори

(19-03-2021, 01:28 AM)Бенито Пише:  Бивши возач Зорана Бабића, који је наводно возио аутомобил који је пре неку годину направио судар на наплатној рампи на аутопуту Ниш - Београд и том приликом усмртио Станику Глигоријевић, умро је напрасно пре неки дан у Београду. Имао је 36 година.

Дуго је боловао од карцинома, као и Мики Ракић.

(18-03-2021, 08:14 PM)Mekenzi Пише:  
(18-03-2021, 07:53 PM)Gerilac Пише:  a gde je Andrej Fajgelj..? Neko je uklonio sve njegove klipove koje je sam snimao protiv Vucica...napisao je i knjigu o Vucicu...?
Задње што сам чуо да се видео са оним Гораном Давидовићем фирером и да се много физички променио и да је упао у неке силне кредите...

Јесте, последњи пут сам видео Фајгељову фотографију са Фирером. Фирер је из Трста дошао у Нови Сад, па су прошетали по кеју. Руку под руку, као Добрица Ћосић и Љубомир Тадић, ономад.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

[Слика: IMG-20210319-091953.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(18-03-2021, 03:14 PM)Бенито Пише:  
(17-03-2021, 05:43 PM)Бенито Пише:  Трећи дан "национална фреквенција" чека да је позове ансвер. ШокШокШок
Четврти дан....
Дан пети...
Одговори

Ћулибрк пише да се и он бавио Цвијановим случајем и да је знао како је Цвијан извршио самоубиство али на захтев породице се о томе није писало.
Одговори
Exclamation 

(19-03-2021, 01:36 PM)Уставобранитељ Пише:  Ћулибрк пише да се и он бавио Цвијановим случајем и да је знао како је Цвијан извршио самоубиство али на захтев породице се о томе није писало.

Да се убио медији би одмах објавили.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

(19-03-2021, 01:36 PM)Уставобранитељ Пише:  Ћулибрк пише да се и он бавио Цвијановим случајем и да је знао како је Цвијан извршио самоубиство али на захтев породице се о томе није писало.
Знам ко је Цвијан, али не знам ко је Ћулибрк. Ваистину!
Одговори

Уредник НИН-а.

Нисам слушао или читао лично, већ видим да се преноси стихијски од јуче, тако да то ништа не значи.
Одговори

И даље не знам ко је Ћулибрк. А не знам ни шта је НИН. Баја
Одговори

Него, да не испадне ово са Цвијаном много гора прича него што и сада изгледа.
Ко нама гарантује да је он уопште био у Лондону, Швајцарској или САД, како се тврди, па се напрасно вратио, нико не зна када и како....???
Шта ћемо ако је он отет још у пролеће 2017. године, када је задњи пут виђен у Србији, и држан незнано где и колико, све до новембра-децембра 2017. године, када је, по обдукционом налазу, наступила смрт?
Шта ако је прича много, много гора него што нам то до сада представљају.
Запамтите, многи су умешани у ово, не само из врха политичке власти у Србији, него и медија, и ових и оних, као и неко из опозиције.
Одговори

Или, што би било још луђе, он уопште није виђен ни у пролеће 2017. године, него још 2014. године. Да је у пролеће 2014. године нестао, а пронађен мртав 05. јануара, али не 2018, него 2015. године, и да је то лагано преправљено у обдукционом налазу. Додуше, свака документација ради се тако да свака информација мора бити записана макар на два места. Тако и обдукциони налаз има име и датум, али постоји и регистар обдукционих налаза за сваку годину понаособ. Јавност треба да зна са ког од ова два документа је дао податке овлашћени када је потврдио Таблоиду да је Владимир Цвијан пронађен 05. јануара 2018. године, на обали Дунава.
Одговори

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Растко - дан Шести...
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним