Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Владимир Цвијан
#1

Да ли је мр Владимир Цвијан мртав???
Владимир Цвијан, некадашњи неуспели и једини противкандидат за место председника СНС Александру Вучићу, нестао је из друштвеног живота још пре четири године. А затим је нестао из живота уопште. Његова супруга је звала и контактирала велики број људи како би сазнала где се Цвијан налази, али нико га није видео.
Предраг Поповић, новинар листа Таблоид, послао је допис Институту за судску медицину, у коме је тражио одговор на питање да ли је лице под именом Владимир Цвијан било на обдукцији током 2018. године. И добио је званичан одговор да је Владимир Цвијан обдуциран новембра 2018. године, а да је рачун платила Влада Србије.
Да ли се ради о Владимиру Цвијану, бившем напредњаку, вероватно ћемо сазнати врло скоро.
Оно што ћемо, такође, сазнати је да улизиштво тзв српског журнализма нема граница, јер ниједан новинар који долази на чувене сеансе зване конференција за штампу код Овај, неће поставити питање нестанка Владимира Цвијана, некада првог сарадника Овај.
По овом времену једног дана писаће се читави томови књига које ће имати за тему невиђено лицемерје коју је испољила данашња генерација Срба.
Одговори
#2

Питање сувише озбиљно да би се тек тако прешло преко. Међутим, имам неодољив осећај да ће и оно бити гурнуто под тепих.
Одговори
#3

(15-03-2021, 10:17 PM)Бенито Пише:  Да ли је мр Владимир Цвијан мртав???
Владимир Цвијан, некадашњи неуспели и једини противкандидат за место председника СНС Александру Вучићу, нестао је из друштвеног живота још пре четири године. А затим је нестао из живота уопште. Његова супруга је звала и контактирала велики број људи како би сазнала где се Цвијан налази, али нико га није видео.
Предраг Поповић, новинар листа Таблоид, послао је допис Институту за судску медицину, у коме је тражио одговор на питање да ли је лице под именом Владимир Цвијан било на обдукцији током 2018. године. И добио је званичан одговор да је Владимир Цвијан обдуциран новембра 2018. године, а да је рачун платила Влада Србије.
Да ли се ради о Владимиру Цвијану, бившем напредњаку, вероватно ћемо сазнати врло скоро.
Оно што ћемо, такође, сазнати је да улизиштво тзв српског журнализма нема граница, јер ниједан новинар који долази на чувене сеансе зване конференција за штампу код Овај, неће поставити питање нестанка Владимира Цвијана, некада првог сарадника Овај.
По овом времену једног дана писаће се читави томови књига које ће имати за тему невиђено лицемерје коју је испољила данашња генерација Срба.

Цвијан је убијен.

Убио га.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#4

(15-03-2021, 10:42 PM)Уставобранитељ Пише:  Питање сувише озбиљно да би се тек тако прешло преко. Међутим, имам неодољив осећај да ће и оно бити гурнуто под тепих.
Већ је одавно гурнуто под тепих. Замисли да жена њега тражи по свету "... шта год да је, нека је, не љутим се. Али, нека се јави макар поруком због детета..."
А он обдуциран пре 2 и по године, у сред Београда.
Па, како нико није, по закону, обавестио породицу?
Мени је ово такав скандал...
Ако и ово прође без иједне консеквенце, онда је дозвољено и да се то чини масовно.
Одговори
#5

(16-03-2021, 01:46 AM)Бенито Пише:  
(15-03-2021, 10:42 PM)Уставобранитељ Пише:  Питање сувише озбиљно да би се тек тако прешло преко. Међутим, имам неодољив осећај да ће и оно бити гурнуто под тепих.
Већ је одавно гурнуто под тепих. Замисли да жена њега тражи по свету "... шта год да је, нека је, не љутим се. Али, нека се јави макар поруком због детета..."
А он обдуциран пре 2 и по године, у сред Београда.
Па, како нико није, по закону, обавестио породицу?
Мени је ово такав скандал...
Ако и ово прође без иједне консеквенце, онда је дозвољено и да се то чини масовно.

Цвијан је убијен одмах чим је нестао тј. чим је хтео да изађе на црту Вучићу у странци.

Његово тело је пронађено пре три године негде на периферији БГ као НН лице и тада нису ни знали када су га обдуковали и урадили ДНК они су унели у записник име и презиме а нису требали.

Комунистичке методе.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#6

Posle 3 godine objavljeno da je preminuo Vladimir Cvijan

https://nova.rs/vesti/politika/preminuo-...ir-cvijan/
Одговори
#7

Исто је и са Милијом Ћућом кога је удба ликвидирала ни дан данас му се не зна гроб.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#8

Пре неколико недеља гледао сам на интернету емисију "Без цензуре". Између осталих гостију, гост је био и политичар Срђан Миливојевић. Он је тада први изнео ову шокантну чињеницу. Није ништа устврдио, само је позвао новинаре који гледају ту емисију да траже одговор од Института за патологију.
Јуче сам видео на твитер налогу Пеце Поповића да је добио одговор од Тужилаштва о томе да је оно платило обдукцију човека по имену Владимир Цвијан. Институт тада још није ништа одговорио. Пеца Поповић је потврдио да је за ово први пут чуо од Срђана Миливојевића у поменутој емисији.
Да ли ће ово бити нова афера? Или не?

Аутошовинистички Данас препричава блог Пеце Поповића:

https://www.danas.rs/drustvo/vladimir-cv...-advokata/

Његово име је избрисано из адвокатске коморе. Дакле, неки људи су знали, али су ћутали.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори
#9

Није да сеирим, јер нема на чему да сеирим, али се сећам да сам још пре девет година говорио да на власт долазе конфиденти удбе, доушници, најгори сој људи... Све ово што нам се дешава, најбоље се осликава у овом случају. Нестао је човек и нико у јавности није рекао једну реч. Наравно, изузимам појединце, а то су Срђан Ного, пре више од годину дана, онај Вишекруна пре више месеци и сада лист Таблоид, односно Предраг Поповић... Ето, једино њих тројица су ово помињали.
Чуј, избрисали га из регистра Адвокатске коморе.
Иначе, ово је на овакав начин радила удба. Убију човека, воде га као несталог, и породици шаљу његова наводна писма из Аустралије или Америке... Онда ту особу двадесет или тридесет година доцније упишу у матичну књигу умрлих, са тачним подацима о датуму смрти, рецимо 1946. година, што значи да је извор за тај податак једино удба.
Овога је, наравно, много више било у Совјетском савезу, али овде је проблем што ми сви знамо да живимо у удбашкој држави и што највећи део наше јавне сцене, било да је номинално за власт или опозицију, подржава овакав начин владавине. Без обзира шта јавно говоре.
Дупли морал доведен је до савршенства у Србији.
Одговори
#10

Професоре Бенито, имам за Вас једно реторичко питање.
У држави у којој нека јавна личност нестане на овакав начи, да ли у таквој једној држави борба против смртоносног вируса има смисла? Да ли та борба иде у корист обичних грађана, или можда у корист неких других грађана? Било те државе, било неких других држава? Да ли има смисла веровати једној таквој држави у неким случајевима, али не и у другим случајевима? Можемо и мало црног хумора, зашто да не. Ако је циркус, нека буде потпуни циркус. Мене сада уопште не би изненадила вест да је покојни Цвијан прва жртва короне у Србији. Такозвани нулти пацијент.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори
#11

Ово је, наравно, још једно реторичко питање.
Да не знам Овај и ове којима се окружио, па да нешто и разговарамо... Знаш, има велики број оних које сам познавао да су привођени, па су тамо негде научили певање, иако нису имали много слуха. Ваистину!
Али, Овај је много гори случај, јер је он сам од своје воље тамо трчао да покаже како има уметничког дара. То зна пола Београда, кога интересује да зна. И тај некоме треба да буде ауторитет и да неко од њега нешто очекује.
Питање је да ли ћемо уопште моћи да се опоравимо после његове владавине. Велико питање...
Одговори
#12

Ево и текста са блога Пеце Поповића, у коме се може видети потврда из Тужилаштва:

https://predragpopovic.wordpress.com/202...ne-govore/

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори
#13

Има још један такав случај о коме се ћути.

Ај Цвијана мање више знају радио код Тадића па прешао код Вучића. Хтео да буде против кандидат Вучићу на унутар страначким изборима. УДБА га киднапује и убије.

Милија Ћућа је нестао трагом и гласом 2010 или почетком 2011 године.

Човек је био велики париота изузтан човек. Био је низак растом ал увек први против жена у црном, миграната, борби за очување Косова. Велики верник, који је виш пута посећивао Косово.


Милију Ћућу је појео мрак,

Какав мрак? ово је демократска земља?

Демократски мрак..

(Цитат из Црног бомбардера).


Милију Ћућу је киднаповала и убила удба,а ником.ни реч о њему.
Одговори
#14

(16-03-2021, 01:33 PM)Mekenzi Пише:  Милија Ћућа је нестао трагом и гласом 2010 или почетком 2011 године.

Велики је списак несталих људи, као и људи који су преминули под, најблаже речено, сумњивим околностима.
Немам намеру да правим списак, али ево шта ми прво пада на памет.
Данас је 16. март 2021. године и још се не зна где су земни остаци Драже Михаиловића. Или су можда у питању мошти? Ако га нису појели пси или свиње.
Да ли је Небојша Крстић, вођа Образа, заиста имао случајни удес?
Како је могуће да Мики Ракић, координатор свих тајних служби, напрасно умре у четрдесетој години живота?
Сви ови људи који се помињу на блогу Пеце Поповића.
Овај човек кога помиње Мекензи.
Све оне бебе које су нестале у породилиштима и чији родитељи и даље свако мало долазе у болнице и траже документацију. А документације нема.
И сада најновији случај Цвијана.
У питању је један те исти крвник. Комуно-усташки, са јаком подршком из иностранства.
И само вреба нове жртве, као да живимо у бајци о змају. Само што тај змај из бајке није имао медије које је могао да спинује у сваком тренутку.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним