Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Зелени кадар је општи појам везан за дезертерство из регуларних војних јединица.
Постојала је и држава у којој су успели да дођу на власт, ако не рачунамо Русију.
Која је то држава?
Одговори

Да ли је Мане Роквић био под Дражином командом?
Одговори

(17-02-2019, 09:07 PM)Српски Четник Пише:  Да ли је Мане Роквић био под Дражином командом?
Био је под Ђујићевом, па и Дражином, али је отказао послушност.
Одговори

(17-02-2019, 09:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(17-02-2019, 09:07 PM)Српски Четник Пише:  Да ли је Мане Роквић био под Дражином командом?
Био је под Ђујићевом, па и Дражином, али је отказао послушност.
Знам да се његово име везује за неке злочине у Забиоковљу и Гатима, па сам хтео да питам јер војвода Ђујић тако нешто сигурно не би наредио.
Одговори

Није то ни Мане наредио. Имаш на сајту о томе, претражи мало.
Одговори

Да ли је некоме познато је ли изашла ова књига?


https://www.pogledi.rs/zlocini-komunista...oj-varosi/

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Да ли је Иван Горан Ковачић био Србин?
Одговори

Није.
Одговори

(17-02-2019, 09:29 PM)Српски Четник Пише:  
(17-02-2019, 09:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(17-02-2019, 09:07 PM)Српски Четник Пише:  Да ли је Мане Роквић био под Дражином командом?
Био је под Ђујићевом, па и Дражином, али је отказао послушност.
Знам да се његово име везује за неке злочине у Забиоковљу и Гатима, па сам хтео да питам јер војвода Ђујић тако нешто сигурно не би наредио.
Па ни Тито није наређивао сва она масовна убиства али су се она ипак дешавала. Нарочито на тако великом терену и без добре комуникације и чврсте хијерарјихе свашта се дешавало. Када се само сетим бакине приче како су паритзани заклали три девојчице од по 12 година на самом крају рати и то пошто су их силовали. За то сигурно није знао Тито, Ђилас или Ранковић, али се јесте дешавало.

Иде Џиџа кроз планине
гони српске душманине,
издајице Русе, Немце,
крџалије љотићевце.
Одговори

Jos jedan sjajan intervju, bilo je uzivanje slusati. Vec sam jednom pomenuo, mada evo opet, sve pohvale za ovo gostovanje, drzite se balkan info-a i slicnih stvari, izbegavajte tv duele, ovo vam ide savrseno Smile
Одговори

(17-02-2019, 09:51 PM)Перун Пише:  Да ли је некоме познато је ли изашла ова књига?


https://www.pogledi.rs/zlocini-komunista...oj-varosi/

(17-02-2019, 09:51 PM)Перун Пише:  Да ли је некоме познато је ли изашла ова књига?


https://www.pogledi.rs/zlocini-komunista...oj-varosi/

Nije.
Одговори

Да ли неко зна колико је заиста Далматинаца учествовало у бици на Сутјесци?
Одговори

(18-02-2019, 07:08 PM)Српски Четник Пише:  Да ли неко зна колико је заиста Далматинаца учествовало у бици на Сутјесци?

Кад видиш оваква питања заиста је тешко остати пристојан.
Одговори

(18-02-2019, 07:53 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(18-02-2019, 07:08 PM)Српски Четник Пише:  Да ли неко зна колико је заиста Далматинаца учествовало у бици на Сутјесци?

Кад видиш оваква питања заиста је тешко остати пристојан.

Ја бих рекао, мање него добермана!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 27 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним