Оцена Теме:
  • 1 Гласов(а) - 2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

БЛОКАДЕ И ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ВУЧИЋЕВЕ ДИКТАТУРЕ
#15

(30-12-2018, 02:53 PM)смедерево Пише:  [Слика: 49184633-2221350308126161-2085347918042103808-o.jpg]

Чек Зар Овај Фирер није у затвору ??

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#16

.
ПЕДЕРИ ОРГАНИЗИЈУ СКУПОВЕ ПРОТИВ ПЕДЕРА НА ВЛАСТИ....а нађе се и по који геј

Дамњан Кнежевић један од оснивача народне иницијатива „Нема предаје Косова и Метохије“ у свом ауторском тексту је дао критички осврт у вези протеста који се у децембру одржавају сваке суботе у главном граду Србије, Београду. Текст гласи у целости:

Цитат:Браћо и сестре желим да вам се обратим као неко ко је ове године са својим саборцима организовао или учествовао у десет протеста и најмање 20 акција против режима АВ због издаје земље.

Наиме, сведоци смо великих притисака са Запада како би се решио „косовски чвор“, тј како би званична Србија признала независност шифтара са Космета коју су они једнострано прогласили 17 фебруара 2008.

Већ смо много пута нагласили да ако попустимо на теми Косова и Метохије глобалистичка машина ће нас свести на београдски пашалук.

Поред теме опстанка Космета у Србији за коју сматрамо да је кључна у овом периоду бавили смо се темама очувања породице и породичних вредности.

Уз огромну цензуру на интернету и тоталног медијског мрака успели смо у мају месецу и јуну за Видовдан да изведемо бар по 5000 људи на београдске улице у два наврата.

Послали смо поруке да народ неће пристати на поделу Косова и Метохије и да се клоне наше деце.

Обавезна вакцинација, отимање деце од сиромашних људи, ријалити култура, продирање ЛГБТ и ускраћивање права породиља су обелижили СНС-ову политику према породичној Србији.

Такође неприметно потписивања „Маракешког споразума“ може трајно да угрози опстанак нашег народа у Србији, а то су табу теме у јавности.

Пребијањем Борка Стефановића су кренули „грађански“ протести под слоганом „STOP KRVAVIM KOŠULJAMA“, уз атмосферу из Париза и тренд „Жутих Прслука“ – иначе у Европи анти глобалиста почео је и Београд да се диже.

Теме су легитимне и јасне „демонстранти захтевају медијске слободе и престанак напада на новинаре и опозиционе политичаре, наводи Ројтерс“.

Велика интернет машинерија је покренута и број грађана непрестано расте, али....ко је организатор протеста у Београду?

Пре две суботе смо на пар минута прекинули шетњу покушавши да поставимо питање на горуће теме са транспарентом:

ПЕДЕР И ЛЕЗБЕЈКА ИЗДАЈУ КОСОВО

и

ГЛОБАЛИСТИЧКИ ШЉАМ СНС=ДОС

За разлику од већине грађана медијима и организаторима нисмо били прихватљиви ни ми ни теме које износимо.

Следеће недеље смо изнели транспарент

НЕМА ПОДЕЛЕ КОСМЕТА, НЕМА ПОДЕЛЕ НАРОДА

и

МАРАКЕШ ТИХА ОКУПЦИЈА

а група људи из Новог Сада у жутим прслуцима је развила транспарент

ДА ОВИ ОДУ А ДА СЕ ОНИ НЕ ВРАТЕ

Они су, као и ми, уз интервенцију полиције склоњени у страну уз не тако гостопримљив став организатора.

То се није десило са ЛГБТ заставама унутар шетње и ако су наводно позвани грађани да носе само националне заставе и заставу града Београда.

И ове суботе се десила слична ситуација.

Сада је јасно је ко је прихватљив, а ко не, за оног ко је пријавио скуп и држи палицу.

Истина ми нисмо дошли да шетамо са њима него да поставимо питања јавности на горуће теме, али они очигледно имају своје.

Такође, можемо приметити да се БГ протести у појединим медијима везују за оне у Бањалуци, што полако одаје слику

песнице отпор

која се виори поред педерских застава на улицама Београда и Бањалуке поново.

Лично сам имао кратак разговор на протесту са Борком Стефановићем, где сам га питао да ли су прихватљиве теме Космета и миграната на скупу.

Одговорио ми је „за мене јесу али ја нисам организатор“.

Па добро људи...ко је организатор, кога маса следи?

Жути прслуци из Париза нису, они се боре против НАТО,ЕУ, насељавања миграната ови овде НЕ.

Да ли је Сорош или Соња Бисерко можда, или ипак Вучић, Ђилас, Бранислав Трифуновић.

КО ЈЕ?

Коме сметају наше теме и покушава да их склони на маргину, а не сметају му троцкисти и гејеви.

Можда педерима (педер-карактерна особина)?

За нас је Александар Вучић највећи издајник, али ми се лично чини да га овим протестима Запад упозорава да ће пасти са власти уколико не призна „Косово“ као независну државу 2019, како је Федерика Могерини најавила.

Зато браћо и сестре пазите кога следите, теме организатора и ко су они ће вам све рећи.

2019 је близу ми ћемо вас позвати да заједно устанемо за Косово и Метохију, нашу децу и нашу Србију, против „Маракешке“ окупације, па ви сами одлучите ко сте и шта сте.

Како радили тако нам и Бог помогао !!!

Паметном доста!

БРАЋО СРБИ НЕ ДАЈТЕ ДА СЕ

ПРАВДА ЗА ДАААААВ'ДА

ПРЕЛИЈЕ У СРБИЈУ!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#17

Ви ће те од све демонтрирати осим оцепљење КиМ.
Крајина, Славонија, Босанска Крајина, КиМ.........тај тренд ће наставити.

Ви сте сами КУМОВАЛИ СВОЈОЈ СУДБИНИ!
Одговори
#18

(30-12-2018, 04:04 PM)Mekenzi Пише:  
(30-12-2018, 02:53 PM)смедерево Пише:  [Слика: 49184633-2221350308126161-2085347918042103808-o.jpg]

Чек Зар Овај Фирер није у затвору ??

Надимак "фирер" му је наметнула твоја лоповска жута банда преко својих медија(слична ситуација и данас,тј.кутра и мурта), осуђен је јер је бранио Србију.

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#19

(30-12-2018, 07:17 PM)смедерево Пише:  
(30-12-2018, 04:04 PM)Mekenzi Пише:  
(30-12-2018, 02:53 PM)смедерево Пише:  [Слика: 49184633-2221350308126161-2085347918042103808-o.jpg]

Чек Зар Овај Фирер није у затвору ??

Надимак "фирер" му је наметнула твоја лоповска жута банда преко својих медија(слична ситуација и данас,тј.кутра и мурта), осуђен је јер је бранио Србију.

Чек чек јер код њега беше онај хитлеровац а данас педер Дајана...


Леб те јбо ко се све бори за Србију....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#20

(30-12-2018, 07:49 PM)Mekenzi Пише:  
(30-12-2018, 07:17 PM)смедерево Пише:  
(30-12-2018, 04:04 PM)Mekenzi Пише:  
(30-12-2018, 02:53 PM)смедерево Пише:  [Слика: 49184633-2221350308126161-2085347918042103808-o.jpg]

Чек Зар Овај Фирер није у затвору ??

Надимак "фирер" му је наметнула твоја лоповска жута банда преко својих медија(слична ситуација и данас,тј.кутра и мурта), осуђен је јер је бранио Србију.

Чек чек јер код њега беше онај хитлеровац а данас педер Дајана...


Леб те јбо ко се све бори за Србију....

Још један доказ манипулације жуте банде:
https://www.srbijadanas.com/clanak/firer...toji-26-07
П.С. Колико педера и лезбејки је код Ђиласа и Тадића5+5

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#21

.
'Ајд са кримокатоличком Новом да и ова форумска шаљивчина почне да поставља досетке и шега-ба доскочице на АЗБУКОВИЦИ уместо досадашње праксе да се искључиво служи крвавом хрватском гајевицом тј. АБЕЦЕЧЕДОМ илити USTAŠICOM!

Нек је са срећом нови почетак, а и ми ћемо то узети у обзир кад дође до оног бријања!

Баја

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#22


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#23


Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#24

(30-12-2018, 02:28 PM)Mekenzi Пише:  Мислим да ће се ови протести брзо завршити.

Реално протести немају политички циљ и не зна се зашта људи протестују. Први је био због Боркове разбијене главе. Други је био пребројавање 1/5000000. Овај задњи био је у вези Даргићевића, села Раките..Сваки протест различит..

Друго овај протест ми делује анархично. Ту су сви и опозициони политички лидери и глумци, и педери и националисти и разне патриотске организације, разни либерали..

Чини ми се да овај протест има једину сврху да се људи сликају и да се пребројавају. Пошто организатори тврде да их је 40 хиљада а информер и власт 4 хиљаде. И онда кога има више..

Ја заиста не видим сврху протеста без јасног политичког циља и без јасног зашта су ови шетачи, овако сваке суботе могу да протестују ал ће изгубити за 2-3 недеље смисао ако не буду имали политичког вођу и ако не буду имали конкретне полтичке одлуке...

Тачно тако!

Да се и ми јошт једном сложимо са Кизом и потпишемо његова писанија! Одма се види како писање АЗБУКОМ СРБСКОМ уместо хрватском АБЕЦЕЧЕДОМ благотворно утиче на чо'ека!

Међутим!

Сви ти обашка протести су се претворили у другу крајност....САД ПЕДЕРСКА МАРШИРАЛА ГАРДА ЗАЈЕДНО СА ДВЕРИМА, како оно беше...КОРАК ИДЕ ЗА КОРАКОМ, А ЈА ПЕДЕР СА БАРЈАКОМ...иии кад додамо ДААААААААААААВ'ДА испада ПОМОЗ'БОГ ЧАРШИЈО НА СВЕ ЧЕТ'РИ СТРАНЕ-довикује Бошко....

КУКУУУУ....ова папазјанија неће донети никве бољитке обесправљеном и потлаченом народу!

Ти скупови и ватрени говори те педери, те глумци, те малинари...ТО САМО ДАЈЕ

Л Е Г И Т И М И Т Е Т


балавом шифтарину који мож'да каже Гњилежном Западу "ето умене је демократија, људи демонстрирају ПЕДЕРИ НА ЧЕЛУ, слободно као и у вас"!

Балави је лукав и САД СЕ НАДУЛО КАКО ЈЕ ДОБИЛО ОРДЕН и јопет ће да се измигољи као "ето нападају нас шифтари а Путин ме брани" па ће јопет да буде патриЈота а уствари је само ЛОША копија титића без покрића!

Друго, маса народа и туча на улицама то такође води излуделу Србију једино у пропаст и грађански рат док комшије само на то чекају са ножи у зуби!

Једини излаз јесте ВОЈНИ УДАР, БЕСКРВНИ ПУЧ, и довођење руске војне базе на Копаоник!

Једини излаз дакле јесте Ђенерал Симовић, али не онај од 27-ог марта јер није сваки Симовић....Симовић, а Србији не треба рат него ПАКТ!

БОЉЕ ПАКТ НЕГО РАТ!

http://www.vs.rs/sr_cyr/licnosti/9D2667C...av-simovic




ЂЕНЕРАЛЕ СИМОВИЋУ ШТАС'ЧЕКА?

Паметном, у надежди смо, доста!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#25

(09-01-2019, 10:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Једини излаз јесте ВОЈНИ УДАР, БЕСКРВНИ ПУЧ, и довођење руске војне базе на Копаоник!

И довођење Додика на власт и у Србију.

Шта г. Просветару мислиш о томе?
Одговори
#26

Цитат:....КОРАК ИДЕ ЗА КОРАКОМ, А ЈА ПЕДЕР СА БАРЈАКОМ..

Mи би то превели Педер иде за кораком, а Бошко за барјаком ...

Елем ође ситуација није добра, богами почело је озбиљно да се кува.

Запад је полако почео да бојкотује Вучића у задњих 6 месеци а и више нити један западни дипломата није посетио Србију нити је Вучић позван у било какву озбиљну државну посету већ више од годину ипо-две дана. Нити један председник зпадне или прекоокеанске земље као што су Аустралија, Канада, Нови Зеланд, доле велике јужноамеричке Бразил, Аргентина нису га угостиле. Изузев неких ситних вечера уз бајату шницлу где се разговарало како да што безболније призна Косово.

Интересантно да је у Србији у медијима ниђе нема америчког амбасадора Кајла Скота. Човек стављен у медијску изолацију...

Све у свему протести опозиције, контрамитинг власти довођење стотина аутобуса у Београд све смо ближи неком крвопролићу и револуцији, а Вучић мирним путем нема шансе да оде са власти.

ЦИА и остали неће седети скрштених руку..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#27

(09-01-2019, 11:27 PM)luka.luke Пише:  
(09-01-2019, 10:36 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Једини излаз јесте ВОЈНИ УДАР, БЕСКРВНИ ПУЧ, и довођење руске војне базе на Копаоник!

И довођење Додика на власт и у Србију.

Шта г. Просветару мислиш о томе?

Паааа.....кад бисмо се ми залагали за некву Републику и Прецедника Републике-што да не?!

ДОДИК ЈЕ ДОКАЗАО И ПОКАЗАО ДА РАДИ СВЕ СУПРОТНО ОД БАЛАВОГ ШИФТАРА И АРХИ-ВЕЛЕИЗДАЈНИКА ВУЧИЋА!

Сем тога човек не брише бале и не намешта цвикере сваких 5 секунди но личи и физички на Прецедника!

Рецимо кад говори не отвара уста к'о потурчењаци избосне који прете да прогутају саговорника кад рецимо, изговарају оно ДАААААААВ'ДА!

Додо говори кроз зубе к'о Џон Вејн!


Међутим!

Ми нијесмо за никву Републику а демонократску и граџанску понајмање!

Ако дакле МИ допринесемо уз нашу ријеч-посјеч да Ђенерал Симовић смени и ухапси балавог шифтарина, залажемо се да се у Србским Земљама васпостави и доведе СОЈЕДИЊЕНО ВОЈНО-КРАЈИШКО КРАЉЕВСТВО СРБСКО У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ и ДРАГОСЛАВА БОКАНА као

МЈАСТОБЉУСТИТЕЉА

ТРОНА СЕРБСКОГ
....до даљег!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#28

(10-01-2019, 11:00 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Међутим!

Ми нијесмо за никву Републику а демонократску и граџанску понајмање!

Ако дакле МИ допринесемо уз нашу ријеч-посјеч да Ђенерал Симовић смени и ухапси балавог шифтарина, залажемо се да се у Србским Земљама васпостави и доведе СОЈЕДИЊЕНО ВОЈНО-КРАЈИШКО КРАЉЕВСТВО СРБСКО У ПЕРСОНАЛНОЈ УНИЈИ СА РУСИЈОМ и ДРАГОСЛАВА БОКАНА као

МЈАСТОБЉУСТИТЕЉА

ТРОНА СЕРБСКОГ
....до даљег!

Наздравље. Спасиоци један дезертер и други ортодоксни удбаш! Ако смо осуђени на Додика у РС, нисмо на трута Бокана у Србији.

Шта би нам ваљало чинити ено у код мене у "Подруму - Стара писма".
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним