Погледи форум

Пуни Облик: КО ЈЕ ОСОБА СА СЛИКЕ?
Тренутно прегледате lite облик форума. Погледајте пуни облик са одговарајућим обликовањима.
Јесте.
(30-08-2013, 06:56 PM)Милослав Самарџић Пише: [ -> ]Ко је поред Ајдачића и зашто је битан? А много је битан...
[Слика: image.jpg]
photo hosting software
Ајде ја да пробам-капетан Милош Вигњевић, начелник штаб Златиборског корпуса?
Није. Није активни официр, био је резервни подофицир. Игром случаја упознао сам његовог унука...
(18-08-2013, 10:38 PM)Милослав Самарџић Пише: [ -> ]Два официра, први је познат, други не баш:

[Слика: 086_copy_09.jpg]
online photo storage

[Слика: 084_copy_15.jpg]
screenshot utility

Ево га исти официр и на овој другој слици ! Стоји други с десна[Слика: 2742_20d.jpg]
image hosting
Селимир Селко Јовановић...
(31-08-2013, 11:15 AM)Др Милош Пише: [ -> ]Селимир Селко Јовановић...
Браво, докторе!
То је дакле Ајдачићев побратим, кога је убила Кондоровоа тројка и на чијем гробу се Ајдачић заклео да ће донети главу убице.
Кондор је у ствари послао тројку да ликвидира неку учитељицу, за коју је открио да је комунистички агент. Тројка оде по ноћи, бане у кућу, кад на кревету нека гужва... Они испале рафал из шмајсера, упале лампу и виде: Селко у кревету са учитељицом. Обоје убијени.
Свашта се дешава у рату.
Овај случај је занимљив и по ширењу митова. Наиме, Селковој жени нису могли да кажу шта је и како било, него су рекли да је Кондор био убачени комуниста, итд. Тако се та прича ширили, и сад има доста људи тамо који верују да је Кондор био црвен.
Да не буде забуне, ово је Селко, лево:
[Слика: image.jpg]
photo hosting software
[/quote]
Милосаве дај неку нову слику.
Ево неколико из Албума 1, пошто су оне сада најређе. Ко је на овим сликама:

[Слика: Draz_02.jpg]
screen shot
[Слика: Draz_07.jpg]
green shot screen capture
[Слика: Bos_gol_11.jpg]
screen shot capture
Брате, да ли је слика бр. 1. из Липова?
Друга слика : Село Јанчићи,средином фебруара 1944. С лева на десно стоје Капетан Стојановић,потпуковник Лука Балетић,мајор Љубиша Терзић,мајор Саша Михајловић,др Живко Топаловић и његова супруга Милица. Дража,капетан Радомир Милошевић,Милија Јанићијевић и мајор Орељ.Ево још једна слика из те серије![Слика: 398449_179245712180055_100002838815453_232617_21.jpg]
image upload no ads

Трећа слика: Требава октобра 1944! С лева на десно пуковник Славољуб Врањешевић,протојереј Будимир Соколовић и др Стеван Мољевић.
(01-09-2013, 06:00 AM)Др Милош Пише: [ -> ]Брате, да ли је слика бр. 1. из Липова?
Јесте из Липова, с лева на десно, пуковник Павловић, Бејли и Дража.
(01-09-2013, 10:45 AM)Николај Пише: [ -> ]
(01-09-2013, 06:00 AM)Др Милош Пише: [ -> ]Брате, да ли је слика бр. 1. из Липова?
Јесте из Липова, с лева на десно, пуковник Павловић, Бејли и Дража.

Драгиша Васић седи у средини,десно од Драже. Ако не грешим?
(01-09-2013, 06:00 AM)Др Милош Пише: [ -> ]Брате, да ли је слика бр. 1. из Липова?
Јесте, има и твојих...
(01-09-2013, 09:24 AM)четнички курир Пише: [ -> ]Друга слика : Село Јанчићи,средином фебруара 1944. С лева на десно стоје Капетан Стојановић,потпуковник Лука Балетић,мајор Љубиша Терзић,мајор Саша Михајловић,др Живко Топаловић и његова супруга Милица. Дража,капетан Радомир Милошевић,Милија Јанићијевић и мајор Орељ.Ево још једна слика из те серије![url=http://postimage.org/]
Трећа слика: Требава октобра 1944! С лева на десно пуковник Славољуб Врањешевић,протојереј Будимир Соколовић и др Стеван Мољевић.
Јесте, то је то.