Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ГЕНЕРАЛ РАТКО МЛАДИЋ
#71

У самој

NOVOSRBIJICI

огромну већини чине:

а)
СФРЈ ШУГОНОСТАЛГИЧАРИ;

б)
ОТВОРЕНЕ КОМУЊАРЕ, ТИТОВЦИ КОМУНО-САТАНИСТИ;

в)
ЛАТИНИЧАРИ И НЕДОВРШЕНИ ХРВАТИ;

г)
ЖУТИ И ЖУЋКАСТИ УГУЗЉУБИ ТРУЛЕЖНОГ ЗАПАДА;

д)
ВУКОНОСТАЛГИЧАРИ, НАТО-ЧЕТНИЦИ КОЈИ НЕГУЈУ УСПОМЕНУ НА ОЛИЊАЛОГ ВУКА КОГА ОД СТИДА И СРАМОТЕ НЕ МОГУ ОТВОРЕНО ДА ОБОЖАВАЈУ;

ђ)
РОДОВЕРЦИ КОЈИ НЕГИРАЈУ СРБСКО ПРАВОСЛАВЉЕ И СВЕТОСАВЉЕ У БОРБИ ПРОТИВ ОМРЗНУТЕ РУСИЈЕ И ЦАРА ПУТИНА;

У СВЕМУ ОВОМЕ У NOVOSRBIJICI НЕМА НИ 4,5% СРБА!


Међутим!

ОВАКВИХ ИМА У ВЕЋИНИ И НА ОВОМ, БАЈАГИ ЧЕТНИЧКОМ, ФОРУМУ, САМИ ЋЕ СЕ ЈАВЕ ЧИМ СЕ ПРЕПОЗНАЈУ!

Користећи овакво стање Трулежни Запад се користио ПРЕВАРАМА и ЛАЖИМА, како од Берлинског конгреса тако и од последњих догађаја везаних за ратове за Ослобођење у такозваној "хрватској" и наступајућој Републици Србској!

Преостали МИСЛЕЋИ Србски Народ извлачи следеће закључке:

’Ајде што је Трулежни Запад преварио Ђенерала Младића, већ је преварио и Русе, прецизније и Михаила Горбачова, а касније и Бориса Јељцина.

Горбачов је наивно (или намерно) насео на лажи:

1.
Да се НАТО неће ширити на постсовјетски простор;

2.
Да НАТО неће у своје чланство примати државе бивше чланице Варшавског уговора;

3.
Да неће примати нове државе, бивше совјетске републике.

Кретен са белегом Горбачов је у све то поверовао, а догађаји после показују да га је Трулежни Запад безочно намагарчио и преварио.

Сличан наивац био је и Борис Јељцин, додуше у пијаном стању, док је трезан ипак некако купио мало времена ту и тамо.

Јељцин је под гасом поверовао у обећања Трулежног Запада да прихвата Русију као равноправног партнера (БУАХАХАХАХА....каква наивност која се ни вотком не може оправдати) и да Трулежни Запад неће користити своју победу у Хладном рату зарад геостратешких интереса.

Кидање

Два руска наивца у само 15 година њихове владавине!!!

За разлику од њих, Ђенерал Ратко Младић је два (и словима ДВА) пута поверовао Трулежном Западу.

Прво је бивши председник САД, одртавели кикириџија Џими Картер негде крајем 1994-е и почетком 1995-е године долазио на Пале да се договори око лобирања у србску корист.

Кидање

То је србска страна платила мелеон (и словима МЕЛЕОН) долареса, плус жути џемпер који је лично исплела и Картеру поклонила супруга Радована Караџића, Љиљана Зелен-Караџић. Већина Срба никад није разумела шта значи то "зелен" но није битно сад).

То лобирање се односило на договор да Срби испразне просторе на западу Републике Србске, пре свега општине Кључ и Јајце и још неке неке друге, а да ће заузврат Србима припасти Тузла, Сребрница, Горажде, Жепа…

Срби, и политичари и Ђенерали су у то поверовали, јер је пензионисани кикириџија Картер тврдио да је то договор са Вашингтоном.

Када је у лето 1995-е кренула операција снага такозванихг "хрвата" и потурчењака из општина на западу Републике Србске прво су побегле политичке структуре СДС-а, знали су за договор, затим војне јединице, и на крају је у бежанију кренуо и напаћени народ.

Када је руководство са Пала приупитало пензионисаног кикириџију Картера, шта би са Тузлом, Гораждем и осталим местима, које Срби треба да добију као компензацију за напуштене општине на западу, одговор бившег америчког председника био је:

Цитат:Ви Срби сте нас неколико пута већ зајебали, можемо и ми вас једном.

Преварени и Караџић и Младић.

Оде мелеон долареса, плус жути џемпер…

Други пут када је Трулежни Запад преварио Ђенерала Младића било је пуштање двојице оборених и заробљених француских пилота у јесен 1995-е!

Ратификација Дејтона дошла је у питање, јер је ту ратификацију управо Париз условљавао пуштањем на слободу двојице пилота с оборенпог „миража-2000“.

У Зворник, у Републику Србску је ради тога допутовао и генерал Дуен, начелник генералштаба француских оружаних снага, којем је Ђенерал Младић предао пилоте.

Ево шта с'отим у вези вели Лазански (кога иначе као шугословена не ценимо) па каже:

Цитат:Био сам тамо тог јутра и када сам упитао сараднике Ђенерала Младића шта тим гестом добија Република Србска, а шта Ђенерал, рекли су ми да Република Србска добија француску хуманитарну помоћ, а Младић чврсте (Кидање) француске и америчке гаранције да никада неће бити суђен пред било којим међународним судом.

И Ђенерал Ратко Младић им је наивно поверовао.

Историја на делу потврђује колико су Срби и Руси ваистину браћа.

У веровању Трулежном Западу…

ПА АКО ОВО СВЕ НИЈЕ БИО ДОВОЉАН РАЗЛОГ ДА СЕ МЛАДИЋ НЕ ПРЕДАјЕ ЗЛОТВОРУ КАО НЕКА БАБА НО ДА УЛЕТИ СА МИТРАЉЕЗОМ У АМЕРИЧКУ ЧИТАОНИЦУ И НАПРАВИ РУСВАЈ И КРВ ДО КОЉЕНА, ОНДА НАМИ НИЈЕ ЈАСНО ШТА ЈЕСТЕ!!!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#72

(27-11-2017, 11:17 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  У самој

NOVOSRBIJICI

огромну већини чине:

а)
СФРЈ ШУГОНОСТАЛГИЧАРИ;

б)
ОТВОРЕНЕ КОМУЊАРЕ, ТИТОВЦИ КОМУНО-САТАНИСТИ;

в)
ЛАТИНИЧАРИ И НЕДОВРШЕНИ ХРВАТИ;

г)
ЖУТИ И ЖУЋКАСТИ УГУЗЉУБИ ТРУЛЕЖНОГ ЗАПАДА;

д)
ВУКОНОСТАЛГИЧАРИ, НАТО-ЧЕТНИЦИ КОЈИ НЕГУЈУ УСПОМЕНУ НА ОЛИЊАЛОГ ВУКА КОГА ОД СТИДА И СРАМОТЕ НЕ МОГУ ОТВОРЕНО ДА ОБОЖАВАЈУ;

ђ)
РОДОВЕРЦИ КОЈИ НЕГИРАЈУ СРБСКО ПРАВОСЛАВЉЕ И СВЕТОСАВЉЕ У БОРБИ ПРОТИВ ОМРЗНУТЕ РУСИЈЕ И ЦАРА ПУТИНА;

У СВЕМУ ОВОМЕ У NOVOSRBIJICI НЕМА НИ 4,5% СРБА!


Међутим!

ОВАКВИХ ИМА У ВЕЋИНИ И НА ОВОМ, БАЈАГИ ЧЕТНИЧКОМ, ФОРУМУ, САМИ ЋЕ СЕ ЈАВЕ ЧИМ СЕ ПРЕПОЗНАЈУ!


I da mi jesmo to što so naveo, nas ođe zanima šta si ti:

Ljotićevac

Nedićevac

Ravnogorac

Šešeljevac

Arijevac

Ljubitelj lika i dela crvenog brke

Ljubitelj lika i dela cara Putina

Ljubitelj Dragoslava Bokana

Ljubitelj Obradović Boška

Kanađanin...


Pa čekaj prvi si utekao na truležni zapad.

Nijesi se nešto opasavao bombama i puškama kada si parafirao da ćeš poštovati ustav, ljudska pederska prava, teritorijalni integritet i suverenitit države Kanad članice truležnog zapada

Nijesi cepao kanadske zastave, pasoš, poništio državljanstvo..

Nijesi išao da biješ pedere, pravio vojne udare, organizovao napade na zapadne ambasade..

Itd.Ako već prozivaš Mladića, a pri tome taj čovek je vodio vojsku bio na frontu dok si ti uzivao u truležnom zapadu.

Tako da ođe u banatu kažu:

Kera koja laje u avliji ne ujeda.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#73

Себи убраду:

Еве га, први се јавио ама не да каже за коју групу!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#74

(28-11-2017, 12:37 AM)Mekenzi Пише:  Nijesi se nešto opasavao bombama i puškama...Itd.Ako već prozivaš Mladića, a pri tome taj čovek je vodio vojsku bio na frontu dok si ti uzivao u truležnom zapadu.

Пази овако:

Ми смо по занимању водоинсталатер (висококвалификовани), за то смо школе изучили и одтога се 'лебом ранимо!

Кад је почело да грува ми се јесмо опасали француским пључевима, шрафцигерима и разнијем другим алатом који смо имали и са нашим камионом јуриш учињесмо на америчку амбасаду у Отави!

Међутим!

Они нами љубазно отворише капије и показаше ни некоје цијеви у котларници које је ваљало оправити!

То је дакле НАШ пос'о!

Међутим!

Младић је изучио школе да буде ВОЈНИК па постаде и СРБСКИ ЂЕНЕРАЛ и понесе шапку Војводе Мишића уместо титовке!

ПА ВАЉДА ЧАСТ И СЛАВА СРБСКОГА ВОЈНИКА НА НЕШТА ВИШЕ И ЧАСНИЈЕ ОБАВЕЗУЈЕ ЈЕДНОГ ЂЕНЕРАЛА У ОДНОСУ НА ВОДОИНСТАЛАТЕРА!

Нами на неки начин и приличи да као занатлија одемо Богу наистину ако дође до неке експлозије у котларници или пак...у кревету!

Међутим!

Једном Србском Ђенералу сигурно не приличи да лежи на софи док му неки душмански судија суди!

Паметном ваљда доста нату тему!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#75

Брада Пише:Важи, лакше је тако, ми себи за сопствену несрећу и неуспјехе ништа нисмо криви.

Пре неколико дана био је међународни дан против насиља над женама.
Неки од вас се понашају управо као жене које добијају батине од мужева. Често се догађа да оне саме себе криве. Кажу: „крива сам ја што сам изгорела јело“, „крива сам што сам му лоше одговорила“. Муж који воли жена, њу никада не бије, ниједном.
Насилан муж никада да престане да бије жену. Није важно шта она ради. Он ће увек наћи један разлог за то.
Њој је то да схвати и нека га напусти и тражи помоћ.
У преводу, по мени Запад неће никада престати да третира Србију онако како је то урадио да сада. Оно што се десило деведесетих, па и даље, по мени није ништа случајно. Не можете увек сматрати све оно као једну „грешку“, зато што је Милошевић погрешио политику. Постоје дубоки геополитички, историјски, културни разлози за то.
Одговори
#76

(28-11-2017, 05:53 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(28-11-2017, 12:37 AM)Mekenzi Пише:  Nijesi se nešto opasavao bombama i puškama...Itd.Ako već prozivaš Mladića, a pri tome taj čovek je vodio vojsku bio na frontu dok si ti uzivao u truležnom zapadu.

Пази овако:

Ми смо по занимању водоинсталатер (висококвалификовани), за то смо школе изучили и одтога се 'лебом ранимо!

Кад је почело да грува ми се јесмо опасали француским пључевима, шрафцигерима и разнијем другим алатом који смо имали и са нашим камионом јуриш учињесмо на америчку амбасаду у Отави!

Међутим!

Они нами љубазно отворише капије и показаше ни некоје цијеви у котларници које је ваљало оправити!

То је дакле НАШ пос'о!

Onda mi ne znamo šta radiš ođe na ovom forumu.

Kao kotlar i vodinstalater očkeujemo da pišeš o tim stvarima jesi te škole izučavao, a ne o 300 hrabrih, vojnom udaru, vojnoj strategiji Rusije...itd itd

I uopšte kad je neki kotlar dolazio na vlas'.
Одговори
#77

(28-11-2017, 05:03 PM)Mekenzi Пише:  
(28-11-2017, 05:53 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(28-11-2017, 12:37 AM)Mekenzi Пише:  Nijesi se nešto opasavao bombama i puškama...Itd.Ako već prozivaš Mladića, a pri tome taj čovek je vodio vojsku bio na frontu dok si ti uzivao u truležnom zapadu.

Пази овако:

Ми смо по занимању водоинсталатер (висококвалификовани), за то смо школе изучили и одтога се 'лебом ранимо!

Кад је почело да грува ми се јесмо опасали француским пључевима, шрафцигерима и разнијем другим алатом који смо имали и са нашим камионом јуриш учињесмо на америчку амбасаду у Отави!

Међутим!

Они нами љубазно отворише капије и показаше ни некоје цијеви у котларници које је ваљало оправити!

То је дакле НАШ пос'о!

Onda mi ne znamo šta radiš ođe na ovom forumu.

Kao kotlar i vodinstalater očkeujemo da pišeš o tim stvarima jesi te škole izučavao, a ne o 300 hrabrih, vojnom udaru, vojnoj strategiji Rusije...itd itd

I uopšte kad je neki kotlar dolazio na vlas'.

Јашта, власт је резервисана за помоћне браваре
Одговори
#78

(28-11-2017, 04:47 PM)ЛукаЛоко Пише:  Муж који воли жена, њу никада не бије, ниједном.

Па нисмо ми у брачној вези са западом.

(28-11-2017, 04:47 PM)ЛукаЛоко Пише:  Не можете увек сматрати све оно као једну „грешку“, зато што је Милошевић погрешио политику.

У односу на то како је водио унутрашњу политику, спољна је била златна.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори
#79

(28-11-2017, 05:03 PM)Mekenzi Пише:  Kao kotlar i vodinstalater očkeujemo da pišeš o tim stvarima jesi te škole izučavao, a ne o 300 hrabrih, vojnom udaru, vojnoj strategiji Rusije...itd itd

Чека', чека'....ПА ТИ НАМИ ИЗГЛЕДА ОСПОРАВАШ НАШЕ ОСНОВНО ЉУЦКИПРАВО ДА ПРИЧАМО?!

А?!

Ц, ц, ц....та би на то рек'о твој ментор Ненад, Аце Вучића ЧАНКОЛИЗАЦ, иначе ође познатији као Крмнад Чварак (из партизанске породице), који је глави борац за љуцкиправа тамо еда би се Војводина некако оцепила а да се Власи не сете!?

Куку теби ако Крманд чује за овај твој антиљуцкоправашки испад!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#80

Pazi mi i ođe nijesmo truležni zapad...

Ovde ćemo uspostaviti autokratiju sa onim mjastljblj kad dođemo na vlas'...

Tako da sve nacionalne manjine, vojvođeneri, pederi, i oni koji nijesu pravoslavni ima da se spakuju u neke radne logore.

Mi ođe hoćemo cara Putina, 300 hrabrih, danas čuva bulava i topolj. Da budemo u sjodinjeno vojno krajiško savezništovo sa Rusiji.

Vratićemo pravoslavnu starovjekovnu Srbiju, ne ove novotvorce..

Srbija mora biti čista i da nema nikakvih stranaka izuzev patriotskih i ortodoksih niti pravo na govor. Ne da bude svaka vaška obaška. Više stranaka i pokreta no naroda.

Znaće se ko sme da priupita vlast o bilo kojoj temi u državi.

Pučina ima da ćuti i da radi tuna nema mešanja u politiku.

Žene da sede kući kuvaju ručak i nema bre ko sad ove 'oće u politiku, da se bave sportom, neki fitnes... kuš to u kujnu i đecu da odgaja...

Traži se 300 hrabrih.

Kako radili

tako nam bog pomogao!

Pametnom dosta.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#81

Ја сам вамодавно рекао да КОМУНИЗАМ је индирекни УСТАШИЗАМ.

Бих ми некао могао објаснити јели покојни хрватски ђенерал ко се убио у хагу, што има толико симпатије у медије БЕОГРАДИЈЕ.

Јели је тај био ђенерал ХВО?
Јели је учестовао у битке против Срба? Поготово преко Ливанско Поље
Јели је он као ђенерал нагледао те интернационалне бригаде ђто су стигли са запад да учестују у рат против Срба?
Одговори
#82

(01-12-2017, 08:20 PM)Прст_у_ока_латиници Пише:  Ја сам вамодавно рекао да КОМУНИЗАМ је индирекни УСТАШИЗАМ.

Бих ми некао могао објаснити јели покојни хрватски ђенерал ко се убио у хагу, што има толико симпатије у медије БЕОГРАДИЈЕ.

Јели је тај био ђенерал ХВО?
Јели је учестовао у битке против Срба? Поготово преко Ливанско Поље
Јели је он као ђенерал нагледао те интернационалне бригаде ђто су стигли са запад да учестују у рат против Срба?

Све то јесте био. Усташа, укратко. А славе га његове усташе, и наше усташе. Шешељ, и остали. А сви су заједно, и у исто време и комунисти.
Одговори
#83



Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#84

https://patriot.rs/st-protic-o-ratku-mla...ji-bednik/

Аууууу.... Шок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним