Оцена Теме:
  • 4 Гласов(а) - 5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Непознате фотографије четничког "клања" цивила
#71

mislio sam na ovu sliku
http://archiviofoto.unita.it/index.php?v...=1#foto_11
a i ova je u istom albumu
http://archiviofoto.unita.it/index.php?v...g=1#foto_9

opet nece diretno na nju. to je jedna od cetiri slike koje se vide sa desne strane od glavne slike ka da se ide ovim linkom. konkretno donja levo od te cetiri slike
Одговори
#72

Видим, сигурно није из ове серије, тј. ни из једне од ове две серије.
Одговори
#73

zdravo
Одговори
#74

Здраво!
Одговори
#75

(22-07-2014, 11:30 PM)Милослав Самарџић Пише:  Видим, сигурно није из ове серије, тј. ни из једне од ове две серије.

               

priliicno sam siguran da je ovo jedna serija.
Одговори
#76

Прва и друга би требало да су једна серија, трећа и четврта друга.
На основу чега сте сигурни?
Одговори
#77

ovj sto drzi noz na prvoj je onaj koji drzi pusku na cetvrtoj (lice, odeca, pojas sa futrolama, opanci, futrola za kamu). u stvari ima ga na svim fotografijama
Одговори
#78

Панталоне су битно другачије, облик и боја.
Одговори
#79

a pogledajte razliku u boji prsluka ovog humaniste s nozem na trecoj i cetvrtoj fotografiji
Одговори
#80

Ма шта се мучите око идентификације, "другови" СкојевацСкојевац помно прате наш форум и одмах је ту експертска анализа
[Слика: bandicam-2014-07-23-21-0.jpg]
Одговори
#81

(23-07-2014, 04:25 PM)Vasa1 Пише:  a pogledajte razliku u boji prsluka ovog humaniste s nozem na trecoj i cetvrtoj fotografiji
Лоша је та слика.
Мени се чини да жртва није иста на сл. 1 и на сл. 3, на сл. 1 има другачији облик лица и као да има мале бркове.
Једино је сигурно да не знамо ко је на овим сликама.
Одговори
#82

(05-03-2014, 05:06 PM)Мањача Пише:  [Слика: 300.png]

[Слика: 300-a.png]

Можда из ове позиције звучи можда сулудо,али ко може доказати да на слици не кољу "другови" ?

Нико нема кокарду,слике као да су намерно очајно осветљене . . .

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори
#83

(23-07-2014, 11:24 PM)Бранке Пише:  
(05-03-2014, 05:06 PM)Мањача Пише:  [Слика: 300.png]

[Слика: 300-a.png]

Можда из ове позиције звучи можда сулудо,али ко може доказати да на слици не кољу "другови" ?

Нико нема кокарду,слике као да су намерно очајно осветљене . . .

На првој иза кољача човјек има браду.
Одговори
#84

(23-07-2014, 11:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(23-07-2014, 04:25 PM)Vasa1 Пише:  a pogledajte razliku u boji prsluka ovog humaniste s nozem na trecoj i cetvrtoj fotografiji
Лоша је та слика.
Мени се чини да жртва није иста на сл. 1 и на сл. 3, на сл. 1 има другачији облик лица и као да има мале бркове.
Једино је сигурно да не знамо ко је на овим сликама.
Lose su i prve dve.
Zrtva mozda nije ista, ali moguce je da je slikano vise zrtava.
Tacno je, ne znamo ko je na slikama

(23-07-2014, 09:05 PM)Вукашин Петковић Пише:  Ма шта се мучите око идентификације, "другови" СкојевацСкојевац помно прате наш форум и одмах је ту експертска анализа
[Слика: bandicam-2014-07-23-21-0.jpg]

i ne samo oni. jedan muslimanski sajt koristi slike sa ove teme kao dokaz za cetnicka klanja. cak su im i slike poredjane kao ovde.
pogledi su ocigledno veoma pracen sajt

   

i dalje mislim da bi vredelo videti ovu sliku u originalu
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним